Віталій Алексейчук провів особистий прийом громадян у Валківському районі
![Віталій Алексейчук провів особистий прийом громадян у Валківському районі Віталій Алексейчук провів особистий прийом громадян у Валківському районі](/content/documents/577/57624/thumb-newsSpisok-190x120-ecb5.jpg)
Сьогодні заступник голови Харківської облдержадміністрації Віталій Алексейчук провів особистий прийом громадян у Валківському районі. Порушені питання громадян стосувалися в основному земельних відносин, а саме: отримання державних актів на право користування земельними ділянками; додержання земельного законодавства; отримання паїв. Заступник губернатора взяв вирішення питань на контроль.