Ми свідомо пішли на те, щоб проводити Слобожанський ярмарок щороку на новому місці. Михайло Добкін
![Ми свідомо пішли на те, щоб проводити Слобожанський ярмарок щороку на новому місці. Михайло Добкін Ми свідомо пішли на те, щоб проводити Слобожанський ярмарок щороку на новому місці. Михайло Добкін](/content/documents/573/57272/thumb-newsSpisok-190x120-1e3d.jpg)
«Ми свідомо пішли на те, щоб проводити Слобожанський ярмарок щороку на новому місці. Це колосальне свято, свято культури і творчості, масові народні гуляння, плюс ще можна придбати за хорошою ціною продукти харчування або товари народного творчості. Та атмосфера, яка там панує, вона все заряджає позитивною енергією», - зазначив в ефірі програми обласного радіо "Зворотний зв'язок" голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін. За його словами, немає жодної проблеми в тому, що Слобожанський ярмарок сьогодні не проходить у місті Харкові, де він не проводиться з 2006 року. Географія ярмарку буде набагато ширше, ніж тільки площа Свободи.
«У Харкові, в 100 метрах від того місця, де колись проводився Великий Слобожанський ярмарок, постійно проходить ярмарок, де фермери Харківської області мають можливість реалізовувати за низькими цінами овочі, фрукти та м'ясні товари», - підкреслив губернатор.
Він додав, що завжди потрібно враховувати плюси і мінуси будь-якого заходу.
«Проведення такого ярмарку дає серйозний поштовх розвитку міст обласного та районного значення: ремонтуються дороги, упорядковуються зелені насадження, люди готуються до приїзду гостей, і ці населені пункти змінюються», - зазначив Михайло Добкін.