Сьогодні всі куточки нашої рідної Слобожанщини продемонстрували все, чим пишається наша рідна земля. Михайло Добкiн
![Сьогодні всі куточки нашої рідної Слобожанщини продемонстрували все, чим пишається наша рідна земля. Михайло Добкiн Сьогодні всі куточки нашої рідної Слобожанщини продемонстрували все, чим пишається наша рідна земля. Михайло Добкiн](/content/documents/572/57163/thumb-newsSpisok-190x120-abf9.jpg)
З головної сцени Х етнофестивалю «Печенізьке поле» гостей свята привітав голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін. «Сьогодні тут дійсно свято. Сьогодні всі куточки нашої рідної Слобожанщини продемонстрували все, чим пишається наша рідна земля. Я сповнений гордості за те, як на Харківщині шанують традиції предків, за те, як зберігають, передаючи з покоління в покоління, все те, що помітно виділяє нас серед безлічі братніх народів. Я хочу привітати всіх нас з цим святом, святом культури, святом української музики, і побажати, щоб наш фестиваль був попереду всієї України», - зазначив він.