Михайло Добкін вручив Почесну грамоту Харківської облдержадміністрації заступнику начальника управління у справах преси та інформації Наталії Рогановій
![Михайло Добкін вручив Почесну грамоту Харківської облдержадміністрації заступнику начальника управління у справах преси та інформації Наталії Рогановій Михайло Добкін вручив Почесну грамоту Харківської облдержадміністрації заступнику начальника управління у справах преси та інформації Наталії Рогановій](/content/documents/563/56214/thumb-newsSpisok-190x120-1985.jpg)
У ході прес-конференції голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін вручив заступнику начальника управління у справах преси та інформації Наталії Рогановій Почесну грамоту облдержадміністрації. Нагорода була вручена за сумлінну працю, зразкове виконання посадових обов'язків, високий рівень професійної майстерності та з нагоди Дня державної служби.