Михайло Добкін зустрівся з представниками харківських ЗМІ
![Михайло Добкін зустрівся з представниками харківських ЗМІ Михайло Добкін зустрівся з представниками харківських ЗМІ](/content/documents/553/55258/thumb-newsSpisok-190x120-ac6e.jpg)
Сьогодні голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін під час традиційної зустрічі «Чай з губернатором» обговорив з представниками центральних та регіональних ЗМІ найбільш актуальні для регіону теми. Зокрема, були порушені питання щодо візиту Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила до Харкова, святкування Дня Перемоги, роботи промислових підприємств регіону, реконструкції Харківської філармонії тощо.