До участі в оплачуваних громадських роботах з благоустрою було залучено 3012 безробітних жителів області. Роман Грива
![До участі в оплачуваних громадських роботах з благоустрою було залучено 3012 безробітних жителів області. Роман Грива До участі в оплачуваних громадських роботах з благоустрою було залучено 3012 безробітних жителів області. Роман Грива](/content/documents/551/55061/thumb-newsSpisok-190x120-4b80.jpg)
Обласним центром зайнятості в рамках всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» триває робота із залучення безробітних до проведених заходів. Про це 4 травня повідомив начальник Головного управління житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури ХОДА Роман Грива. «За період з 15.03.11 по 28.04.11 до участі в оплачуваних громадських роботах з благоустрою залучено 3012 безробітних громадян», - підкреслив він.
За словами Романа Гриви, обсяг сплачених робіт склав 2597, 6 тис. грн. «За рахунок коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття - 2285 тисяч грн., за рахунок роботодавців - 210 тис. грн., місцевих бюджетів - 102,2 тисяч грн»,- зазначив він.