Молоко для школярів ми повинні закуповувати у харківських товаровиробників. Віталій Алексейчук
![Молоко для школярів ми повинні закуповувати у харківських товаровиробників. Віталій Алексейчук Молоко для школярів ми повинні закуповувати у харківських товаровиробників. Віталій Алексейчук](/content/documents/512/51184/thumb-newsSpisok-190x120-8b71.jpg)
У рамках соціальної освітньої програми «Школа здоров'я» 10 300 першокласників харківських шкіл отримують безкоштовне молоко. Шкільне молоко по акції «Харків - дітям» першокласники будуть отримувати протягом усього навчального року. «Харків, кожен день закуповує у Вінницькій області молоко, призначене для наших школярів. Я задаюся питанням - навіщо гроші з нашої області йдуть в іншу область, адже ми могли б підтримувати нашого місцевого товаровиробника, і закуповувати молоко для наших діток у нашому регіоні», - підкреслив сьогодні в ході робочої поїздки до Нововодолазького району заступник голови Харківської облдержадміністрації Віталій Алексейчук.
Харків - це єдине місто в Україні, в якому, незважаючи на фінансові труднощі, реалізується соціальний проект «Шкільне молоко».