Нам вдалося добитися зміни керівництва управління земельних ресурсів та Державного земельного кадастру в області. Михайло Добкін
![Нам вдалося добитися зміни керівництва управління земельних ресурсів та Державного земельного кадастру в області. Михайло Добкін Нам вдалося добитися зміни керівництва управління земельних ресурсів та Державного земельного кадастру в області. Михайло Добкін](/content/documents/486/48527/thumb-newsSpisok-190x120-5e92.jpg)
«Головне управління земельних ресурсів в Харківській області тривалий час працювало за корупційною схемою стягування грошей за видачу будь-якого документа. Були встановлені розцінки на той чи інший документ, штучно створювалися складнощі з видачею актів на землю чи інших документів. Нам вдалося добитися повної зміни керівництва управління земельних ресурсів та Державного земельного кадастру. Зараз триває процес призначення нових людей в районні підрозділи. Цей процес вимагає певного часу. Наступного тижня я запланував зустріч з керівниками всіх підприємств, які працюють у сфері земельних відносин, щоб безпосередньо від них дізнатися про існуючі труднощі», - повідомив сьогодні на прес-конференції голова Харківської облдержадміністрації.