Олег Синєгубов – про ситуацію на Харківщині станом на 24 липня
![Олег Синєгубов – про ситуацію на Харківщині станом на 24 липня Олег Синєгубов – про ситуацію на Харківщині станом на 24 липня](/content/documents/1277/127614/thumb-newsdocument-564-376-6e61.jpg)
Російські окупанти продовжують чинити терор проти мирного населення Харківської області, обстрілюючи населені пункти із застосуванням артилерії, мінометів, авіації та БПЛА.
24 липня 05:30 м. Харків, Немишлянський район. Внаслідок ракетного балістичного обстрілу пошкодженіо промислову будівлю, п’ять автомобілів, один будинок.
24 липня 05:01 Харківський район, Малоданилівська ТГ, с. Лісне, Екопарк. Внаслідок обстрілу БПЛА горіла будівля конюшні. Постраждали два чоловіки 41 та 18 років.
20:02 Богодухівський р-н, Богодухівська ТГ, м. Богодухів. Влучання по відкритій місцевості.
09:02 Куп’янський район, м. Куп’янськ. Внаслідок обстрілу зруйновано будинок.
На Харківському напрямку противник не припиняє спроб прорвати оборону наших військ. З початку доби ворог здійснив 11 безуспішних атак в напрямках населених пунктів Глибоке, Тихе та Вовчанськ.
«На Куп’янському напрямку підрозділи наших військ відбивають три атаки противника в бік Піщаного, Стельмахівки та Андріївки. Ситуація контрольована. Ворог уже отримав жорстку відсіч біля Глушківки і Петропавлівки та підраховує свої втрати», - повідомив начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.