Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

На Харківщині триває евакуація підопічних інтернатних установ

На Харківщині триває евакуація підопічних інтернатних установ

Про це повідомила заступниця начальника Харківської ОВА Віта Ковальська.

Рішення щодо необхідності тимчасового переміщення підопічних похилого віку та з інвалідністю з 6 інтернатних установ були ухвалені на засіданнях Ради оборони Харківської області. Так, проводиться евакуація з Безмятеженського, Малиженського, Піски-Радьківського та Богодухівського психоневрологічних інтернатів, Богодухівського дитячого будинку-інтернату (психоневрологічне відділення) та Богодухівського геріатричного пансіонату.

«Аби убезпечити наших громадян, було вирішено провести евакуацію з інтернатних закладів, які розташовані на відстані менш як за 100 кілометрів від лінії бойового зіткнення, або менш як за 50 кілометрів від державного кордону України з рф. Ворог продовжує обстріли мирного населення, тому створюємо всі необхідні умови для  безпечного перебування в інших громадах Харківщини або за межами регіону», – розповіла Віта Ковальська.

На сьогодні вже проведено евакуацію 80 жінок Малиженського психоневрологічного інтернату, яких розмістили на території Харківської області. Також 29 підопічних Богодухівського геріатричного пансіонату переміщено до закладів Київської області. Окрім того, за погодженням з Міністерством охорони здоров’я України на Київщину евакуювали 91 підопічну з Малиженського психоневрологічного інтернату, а також з Богодухівського дитячого будинку-інтернату, куди раніше перемістили людей з Липецького психоневрологічного будинку-інтернату.