Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Триває Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською»

Триває Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською»

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка, розпочато Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!».

Його головна мета – поповнення бібліотечних фондів, створення мобільних бібліотечних куточків, формування книжкових поличок в укриттях та гуманітарних штабах у Харківській, Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Донецькій, Луганській та Сумській областях, які постраждали внаслідок російської військової агресії.

Ініціатори заходу – Уповноважений із захисту державної мови за підтримки Міністерства освіти і науки України, Всеукраїнського проєкту «Єдині», студентських мовних омбудсменів та Асоціації мовних курсів.

Слід зазначити, що проєкт спрямований на покращення психоемоційного стану людей, які знаходяться під щоденними ворожими обстрілами, а також на підтримку читання українськомовної літератури з метою підвищення соціальної активності та свідомості громадян, популяризації української мови, використання її у повсякденному житті.

Запрошуємо жителів Харківщини долучитися до Всеукраїнського проєкту збору книжок «Вільні читають українською!». Для участі необхідно зареєструватися за посиланням.