Харківські плавці вибороли нагороди чемпіонатів України

З 23 по 25 лютого в місті Бровари відбулися зимовий чемпіонат України з плавання серед юніорів та юнаків, а також чемпіонат України з плавання на дистанції 5000 м в басейні серед чоловіків та жінок.

Під час змагань спортсмени Харківської області здобули 3 золоті, 3 срібні та 5 бронзових нагород.

В змаганнях на дистанції 5000 м серед чоловіків чемпіоном України став харків’янин Ігор Червинський. Він подолав дистанцію за 58 хвилин 4.60 сек., та значно випередив свого найближчого суперника Іллю Худавського з Житомирської області (0:58:17.86).

Інші нагороди здобули представники юного покоління харківських плавців. Найбільшу кількість медалей виборов Станіслав Киященко, який переміг на дистанціях 50 м брас серед юнаків (0:29.49) та 100 м брас серед юнаків (1:04.30), а також став срібним призером на дистанціях 100 м брас серед юніорів, 200 м брас серед юнаків (2:23.07) та виборов бронзову нагороду на 50 м брасом серед юніорів.

В свою чергу, Дмитро Яриновський став срібним призером на дистанції 50 м брас серед юніорів (0:29.46) та бронзовим на 200 м брас серед юніорів (2:20.47).

Бронзові нагороди також здобули: Аліна Сімоненко – 100 м брас серед дівчат (1:15.52), Микита Кудінов – 50 м батерфляй, юніори (0:25.07) та Ілля Зозуля – 100 м вільний стиль, юнаки (0:52.92). Також Ілля виконав норматив «Майстра спорту України».