Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Вірменські партнери передали на Харківщину лікарські засоби

Вірменські партнери передали на Харківщину лікарські засоби

Начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Вірменія в Україні паном Владіміром Карапетяном.

Це перший візит на Харківщину делегації Посольства Вірменії від початку повномасштабного вторгнення рф. Під час зустрічі обговорили ситуацію та потреби Харківської області, а також гуманітарне реагування.

«Наразі спостерігається непроста ситуація, адже щодня громади та місто Харків піддаються обстрілам рф. Окрім того, на Харківщині нараховується одна з найбільших в Україні кількість внутрішньо переміщених осіб – майже 529 тисяч людей. Тривають активні бойові дії на Куп'янському напрямку, де і на сьогодні продовжуються евакуаційні заходи. Тому ми вдячні за будь-яку допомогу наших партнерів», – зазначив Олег Синєгубов.

Від вірменської сторони на потреби медзакладів Харківщини передали майже 240 тисяч лікарських засобів.

«Ми занепокоєні ситуацією, яка тут відбувається. І хочемо своїм візитом висловити підтримку від вірменського народу. Я думаю, що це дуже важливо для громадян України, зокрема, жителів Харківської області, які залишилися, незважаючи на труднощі. Бачимо героїзм людей, які тут працюють, військовослужбовців, які боронять країну», – сказав Владімір Карапетян.

Почесний консул Республіки Вірменія у м. Харків Армен Асланян додав, що допомога від вірменської спільноти буде продовжуватися.