Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Харківщина отримала мікроавтобуси та генератори від Саксонії

Харківщина отримала мікроавтобуси та генератори від Саксонії

Уряд землі Саксонія в межах зимової допомоги передав на потреби Харківської області 11 електрогенераторів та 3 мікроавтобуси. Про це повідомив заступник начальника Харківської ОВА Євген Іванов.

Мікроавтобуси планують використовувати для евакуації цивільного населення із прикордонних, постраждалих населених пунктів Харківської області, а також для перевезень внутрішньо переміщених осіб. Електрогенератори використовуватимуться на життєво важливих об'єктах інфраструктури, таких як лікарні та теплоцентралі в найбільш постраждалих населених пунктах регіону.

«Саксонія підтримує Харківщину з перших днів повномасштабного вторгнення. Мікроавтобуси та генератори, загальною вартістю 100 000 євро - частина постійної гуманітарної підтримки. Продовжуємо посилювати наші побратимські відносини на базі Регіонального офісу міжнародного співробітництва», - зазначив Євген Іванов. 

Раніше Уряд Саксонії вже організував кілька поставок допомоги у співпраці з багатьма партнерами. Цьогоріч у вересні передали медичне обладнання. Торік було організовано зимову допомогу з аварійними електрогенераторами, медикаментами та продуктами харчування для саксонсько-українських муніципальних партнерств.

«Щоразу ми сподіваємося, що ця жахлива війна скоро закінчиться. Підтримка життєзабезпечення критично важливої інфраструктури в Україні є дуже важливою. Саксонія хоче і надалі допомагати Україні - в тому числі у післявоєнній відбудові», - підкреслив Голова Державної канцелярії Вільної землі Саксонія Олівер Шенк. 

Цьогорічна зимова допомога була організована у співпраці з асоціацією Hope for Ukraine e.V. Транспортування вантажу організувала німецька компанія Червоного Хреста Logistics HUB Sachsen GmbH.