Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Харківська область – одна з лідерів за темпами відновлення. Олег Синєгубов

Харківська область – одна з лідерів за темпами відновлення. Олег Синєгубов

Під час брифінгу 16 листопада начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов розповів про відновлення об’єктів, пошкоджених внаслідок збройної агресії рф, у регіоні.

Зокрема, наголосив, що видатки за рахунок коштів фонду ліквідації наслідків збройної агресії цьогоріч становлять 1 мільярд 107 мільйонів гривень.

«Видатки за рахунок субвенції з держбюджету на проєктування, відновлення, будівництво та модернізацію пошкоджених об'єктів сягають 587,5 мільйона гривень. Наразі реалізується більше 60 об’єктів відбудови у Харківській області. За темпами з відновлення ми є одними з лідерів, оскільки наш регіон є майже повністю деокупованими, а значна кількість об’єктів постраждали від російської агресії і потребують оперативного відновлення», – сказав Олег Синєгубов. 

Начальник Харківської ОВА додав, що передбачене фінансування більше 600 мільйонів саме на об’єкти житлового фонду. Ці кошти спрямовані на ремонт житла в Ізюмі, Балаклії, Старому Салтові, Дергачах та інших населених пунктах, які зазнали велику кількість руйнувань.

Крім того, Олег Синєгубов підкреслив, що важливим аспектом для Харківщини залишається фінансова підтримка закладів культури і спорту.

«Майже 267 мільйонів гривень виділено на фінансову підтримку, зокрема на заробітну плату, для комунальних підприємств. Маємо зберегти колективи і заклади. Також розглядаємо питання щодо підвищення премій за ті досягнення наших спортсменів, якими вони прославляють Харківську область на міжнародній арені і в Україні», – сказав Олег Синєгубов.