Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Більш як 4 тисячі жителів Ізюма отримають опалення завдяки модульним котельням

Більш як 4 тисячі жителів Ізюма отримають опалення завдяки модульним котельням

Про це під час брифінгу 27 вересня повідомив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

Як підкреслив керівник області, наразі Харківщина готова до нового опалювального сезону на 95-97%.

Особливу увага приділяється деокупованим територіям, де в наслідок бойових дій значно постраждала критична інфраструктура та житловий фонд. Наприклад в Ізюмі центральна котельня, яка опалювала 70% міста, зруйнована й не підлягає відновленню. Замість неї тут встановлять 10 пересувних котельних установок, потужністю 1 МВт кожна.

«Такі нестандартні рішення будемо застосовувати не лише в Ізюмі, щоб по-максимуму підготувати житловий фонд області до нового опалювального сезону», – сказав Олег Синєгубов.

Олег Синєгубов нагадав, що вперше проєкт з встановлення модульної котельні було реалізовано в обласній клінічній лікарні. Це дозволяє забезпечити медзаклад безперебійним автономним опаленням. Зараз цей проєкт втілюється в Ізюмі, а далі його буде реалізовувано й в інших населених пунктах Харківської області.

Наразі 8 модульних котелень вже доставлено до Ізюма, ще 2 спрямують найближчим часом. Усі 10 котелень буде запущено з початку опалювального сезону. Заплановано здійснити підключення 33 будинків, що забезпечить теплом 1 300 квартир – це 4 289 мешканців Ізюма.