Спортсмени Харківської області посіли призові місця на міжнародних змаганнях з шорт-треку

Змагання з шорт-треку «Stez Cup» проходили 1 та 2 вересня у словацькому місті Спішска-Нова-Вес. Спортсмени Харківської області здобули 3 золоті, 3 срібні та 4 бронзові медалі.

Двічі на найвищий щабель п’єдесталу пошани підіймалася Світлана Репецька. Вона перемогла на дистанціях 1000 м та 1500 м.

Ще одну золоту медаль Україні та Харківщині приніс Данило Федоренко на дистанції 1500 м. Крім того на його рахунку були срібні нагороди на дистанціях 500 м та 1000 м.

Срібною призеркою змагань також стала Катерина Моісеєва на дистанції 333 м та здобула бронзову медаль на дистанції 777 м.

Треті місця також посіли Данііл Бергін, Ростислав Леонтенко і Мирослава Селюкова.