Привітання начальника ХОВА Олега Синєгубова до Дня Української Державності
![Привітання начальника ХОВА Олега Синєгубова до Дня Української Державності Привітання начальника ХОВА Олега Синєгубова до Дня Української Державності](/content/documents/1222/122124/thumb-newsDocument-900x600-3f4e.jpg)
Українська державність має більш ніж тисячолітню історію та ввібрала в себе надбання багатьох поколінь наших нащадків.
Від Київської Русі і до сьогодення ми пронесли наше прагнення жити у власній, вільній та сильній державі. Сьогодні ми знову зі зброєю в руках відстоюємо наше природнє право на свою державність. Щодня ми даємо відсіч підступному та жорстокому ворогу. І неодмінно переможемо, адже єдині у своїй готовності боротися за свободу.
З Днем Української Державності. Слава Україні!
Олег Синєгубов,
начальник Харківської обласної
військової адміністрації