Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Ірина Верещук з робочим візитом відвідала Харківщину

Ірина Верещук з робочим візитом відвідала Харківщину

У межах робочої поїздки в Харківську область Віцепрем'єр-міністр Ірина Верещук разом із начальником ХОВА Олегом Синєгубовим відвідали один із гуртожитків Харкова, де розміщують внутрішньо переміщених людей.

Віцепрем'єрка подякувала керівництву ХОВА та колективам установ Харківщини, які прийняли у свої гуртожитки вже 4 тисячі ВПО. 90% з цих людей – жителі Харківської області, які втратили житло і які приїхали звідти, де зараз обстріли. 

Зокрема, посадовці оглянули Пункт Незламності, що розгорнуто в гуртожитку для ВПО. Пункт оснащений усім необхідним для перебування місцевих жителів під час тривалої відсутності світла. Крім того Ірина Верещук поспілкувалася із дітьми-переселенцями та вручила подарунки.  

«Видно, що гуртожитки забезпечені усім необхідним для нормального життя внутрішньо переміщених осіб, у тому числі людей з інвалідністю, людей похилого віку, родин з дітьми», – зазначила Ірина Верещук.

Олег Синєгубов подякував Віцепрем’єрці за увагу до потреб вимушених переселенців Харківщини, постійну допомогу та сприяння в залученні міжнародної підтримки. 

«Ми щиро вдячні пані Ірині Верещук за усю роботу та допомогу. Окрема подяка міжнародним партнерам, які допомагали у забезпеченні гуртожитків для переселенців побутовою технікою, речами, гуманітарною допомогою і меблями», – зазначив Олег Синєгубов.

Нагадаємо, на сьогодні в Харківській області офіційно зареєструвалися 470 тисяч вимушених переселенців, з них 394 тисячі людей отримали статус ВПО після 24 лютого 2022 року. Понад 83 тисячі переселенців – це діти.

Більше фото дивіться в галереї.