Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Робимо все, щоб наші переселенці зимували у нормальних умовах - Олег Синєгубов

Робимо все, щоб наші переселенці зимували у нормальних умовах - Олег Синєгубов

Віцепрем’єр-міністр — міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук та керівник ХОВА Олег Синєгубов перевірили, як влаштувалися ВПО в одному з коледжів Харкова.

Начальник Харківської ОВА відзначив, що, згідно з законодавством, наразі ВПО можуть розміщуватися у приміщеннях навчальних закладів. 

«Відтак ми можемо використовувати ресурс вищих навчальних закладів, профтехосвіти, щоб розселяти наших людей, які того потребують. Розуміємо, що людям потрібно перезимувати в нормальних умовах», - зазначив Олег Синєгубов.

Ірина Верещук подякувала керівнику ОВА за проведену роботу.

«Видно, наскільки все організовано, і людей годують, вони забезпечені виплатами, діти задоволені. Дякую за таку сумлінну роботу», - сказала Ірина Верещук.

Загалом в харківському коледжі вдалося розмістити близько 150 людей, переважно це жителі щойно визволеного Куп’янська. Серед них більше 20 – діти. Учні отримали необхідні для навчання речі від дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ. Харківська обласна організація товариства Червоного Хреста України передали переселенцям засоби гігієни, матраци, посуд та рушники.