Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Обласний гуманітарний штаб забезпечує громади Харківщини молочною продукцією

Обласний гуманітарний штаб забезпечує громади Харківщини молочною продукцією

Наразі для потреб громад виділено близько 76 тис. літрів молока та майже 60 тонн вершкового масла.

Раніше мешканці громад отримали олію – близько 320 тис. літрів, 130 тонн борошна та 40 тонн сиру.

Про це повідомила заступниця начальника Харківської ОВА Віта Ковальська.

«Ми продовжуємо відвантажувати громадам гуманітарну допомогу. Сьогодні три райони - Лозівський, Богодухівський та Ізюмський - отримують молоко і вершкове масло. Передаємо продукти в територіальні громади, які розподіляють допомогу згідно потреб», - наголошує Віта Ковальська.

Зокрема, Коломацька громада отримала 870 літрів молока та 700 кг вершкового масла.

«На сьогодні це дуже важлива допомога, тому що заробітки людей упали. У нашій громаді - багато дітей, в тому числі внутрішньо переміщених осіб», - розповів представник Коломацької громади Дмитро Буяло.

Отримала гуманітарну допомогу і Богодухівська громада. Наразі тут мешкає 13 тисяч внутрішніх переселенців, тож у першу чергу продукти отримають пільгові категорії громадян.

Також серед отримувачів допомоги - Краснокутська і Лозівська громади.

«Отримували олію, вершкове масло, сир, продуктові набори – більше 30 тисяч продуктових наборів надійшли до громади. Фактично потреби ще не задоволені, тому що у нас велика громада - майже 90 тисяч населення і 8 тисяч ВПО. Тому продукти харчування - потреба актуальна», - говорить представник Лозівської громади Сергій Гранкін.

Нагадаємо, починаючи з серпня в Харкові змінився графік роботи відділень "Нової пошти" та "Укрпошти". У вівторок, четвер та суботу з 09:00 до 16:00 тут можна отримати комплексні продуктові набори.