Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Обласний гуманітарний центр забезпечує речами і продуктами дітей, чиї батьки загинули під час війни

Обласний гуманітарний центр забезпечує речами і продуктами дітей, чиї батьки загинули під час війни

Отримати необхідні речі змогли опікуни семи дітей з Харкова та області.

Як зазначила заступниця начальника Харківської ОВА Віта Ковальська, питання надання допомоги цій категорії громадян перебуває на особистому контролі керівника обласної військової адміністрації Олега Синєгубова.

Наразі необхідну допомогу отримують діти з Харкова та Богодухівського району, які через повномасштабне вторгнення росії залишилися сиротами.

«Це діти різного віку: починаючи від 2 років до 18. Таких дітей у нас 7. Сьогодні опікуни та родичі мають можливість взяти все необхідне для цих дітей. Це і речі, і взуття, і продукти харчування, і засоби гігієни, іграшки для малюків», - сказала Віта Ковальська.

Мешканка Малої Рогані Ольга, яка з чоловіком є опікункою власної онуки, розповіла трагічну історію своєї родини, що трапилася під час перебування в окупації. Її донька загинула при спробі виїхати із селища 25 березня. Півторарічна дитина дивом вціліла, лікарі її прооперували та видалили уламки. Наразі життю дівчинки нічого не загрожує. Хіба що ворожі обстріли – днями окупанти знову поливали селище вогнем.

«Ми не працюємо, а допомога потрібна. Ми вдячні нашій адміністрації і тим людям, які нам допомагають. Дитині зараз дуже багато чого потрібно: речі, дитяча гігієна, взуття, дитяче харчування. Нам морально легше від того, що знаємо - ми не одні залишилися», - говорить жінка. 

Для 13-річної онуки, чиї батьки загинули від ворожих обстрілів, отримує необхідне й харків’янка Марина. Вона говорить, що родина також потребує теплих речей, продуктів та засобів гігієни.