Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Підприємцям Харкова розповіли, як організувати роботу під час воєнного стану

Підприємцям Харкова розповіли, як організувати роботу під час воєнного стану

Під час зустрічі в ХОВА з підприємцями обговорили необхідність роботи систем оповіщення, обладнання захисних споруд, дії працівників під час ракетних та артилерійських обстрілів.

Роз’яснення щодо роботи підприємств під час воєнного стану надали директор Департаменту цивільного захисту Харківської ОВА Іван Сокол та начальник Управління розвитку промисловості ХОВА Володимир Міщенко.

Іван Сокол зазначив, що за необхідності на підприємствах можна організувати інформаційні заняття для працівників. Навчальні курси можна замовити для організації за формою. Наразі вже для 70 колективів провели такі навчання.

«Заняття проходитимуть стосовно тактики дій під час обстрілів, надання першої домедичної допомоги та обладнання захисної споруди. Це перша базова інформація, яка допоможе врятувати життя», – сказав Іван Сокол.

Зокрема, він додав, що відповідальність за дотримання законодавства в сфері цивільного захисту лежить на кожному представнику підприємства.

Нагадаємо, щоп’ятниці у метрополітені проводять заняття для населення з безпеки під час бойових дій.

Володимир Міщенко акцентував увагу на тому, що системи оповіщення на підприємствах мають бути справними. 

«Необхідно зробити так, щоб усі сирени, які є на підприємствах, працювали. Адже це безпека не тільки працівників, а й людей, які живуть поруч, це наша відповідальність перед всіма харків’янами», – наголосив Володимир Міщенко.