Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

На Харківщину надійшли продуктові набори з Великої Британії

На Харківщину надійшли продуктові набори з Великої Британії

Гуманітарну допомогу мешканці області отримали завдяки уряду цієї країни та координаційному штабу з гуманітарних і соціальних питань Офісу Президента України.

Про це повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов.

«Ми вдячні нашим партнерам за надану допомогу, адже як в місті, так і в громадах люди потребують якісних продуктових наборів», - відзначив керівник Харківщини.

Загалом для закупівлі продуктової гуманітарки українцям, уряд Великої Британії виділив 30 млн фунтів стерлінгів. Як зазначила заступниця керівника області Віта Ковальська, наразі Харківщина отримала 15 контейнерів з приблизно 20 тис. проднаборів.

«Ці продуктові набори будуть роздано в м. Харкові через відділення «Нової пошти» та «Укрпошти». Їх зможуть взяти як громадяни, які отримують допомогу в живій черзі, так і ті, хто зареєструвалися в нашому чат-боті», - розповіла Віта Ковальська.

Як наголошує Віта Ковальська, на цьому тижні в гуманітарному штабі Харківщини будуть формувати власні продуктові набори.

«Готується необхідне обладнання та працівники, які будуть складати ці набори. Відповідна продукція також надходить на склади. Ці продуктові набори будуть отримувати як жителі Харкова у поштових відділеннях, так і в громадах, які ще недоотримали необхідну кількість пакунків», - повідомила Віта Ковальська.