Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Оркестр Нацгвардії дає концерти у бомбосховищах Харкова

Оркестр Нацгвардії дає концерти у бомбосховищах Харкова

Гвардійський військовий оркестр зіграв концерт для харків’ян і військових у підземці.

Дехто з харків’ян перебуває у бомбосховищі півсотні днів. Так люди намагаються врятувати життя своїх дітей від постійних ракетних обстрілів та авіаударів, які здійснюють війська російської федерації. Щоб підживити їхню надію на повернення до нормального життя гвардійській військовий оркестр дав концерт у найбільшому бомбосховищі міста – метро.

Артисти виступають з повноцінним годинним концертом, виконують власні авторські твори, а також українські хіти. Вони знаходять вдячних глядачів та слухачів, беруть їх за руки, ведуть у танок, діляться теплом обіймів.

Військовий оркестр схвально оцінили й харківські військові. Цього дня зі своїх бойових позицій вони теж перемістились до одного з численних бомбосховищ Харкова, аби трохи психологічно розвантажитись, а можливо й побачити рідню. Бо більшість — місцеві.

Про свою мотивацію та бажання виступати розповіли й гвардійці-музиканти. Майже два місяці війни вони провели зі зброєю у руках, обороняючи Харків, а ось тепер у них тримають музичні інструменти.

“Я – солдат, мій спів — моя зброя. Ми тут, аби підняти нашим харків’янам бойовий дух – і цивільним, і військовим. Це — найкраща аудиторія, тут розуміють про що ми співаємо і для чого! Для таких людей співати це – честь!” – поділилась співачка та гвардійка Неля Каблучка

“Сцена — моє життя! Я – музикант з дитинства. Але ми не забуваємо також, що ми є військовими. Та тепер ми знову взяли до рук інструменти, і згадали, що таке музика. Раді, що ми сьогодні отримали нагоду допомогти своєю творчістю нашим слухачам, показати їм — ми з ними!” – поділилась саксофоністка та гвардійка Ольга.

Концертна діяльність гвардійського військового оркестру у бомбосховищах Харкова триватиме й далі. Пояснення цьому очевидне: українці живуть у постійному стресі та гостро потребують підтримки та спілкування.