Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Працюємо над запуском економіки Харківщини - Олег Синєгубов

Працюємо над запуском економіки Харківщини - Олег Синєгубов

У Харківській ОВА провели зустріч із представниками обласного великого, малого та середнього бізнесу.

Для участі в нараді до Харкова приїхали Перший віце-прем'єр-міністр України - міністерка економіки Юлія Свириденко, міністр інфраструктури Олександр Кубраков, Голова правління "Укрзалізниці" Олександр Камишін, народні депутати.

“Було багато питань - але є і відповіді. Як повертати працівників, як залишатися конкурентними, кредитування, оподаткування, логістичні ланцюги - це ті теми, які вже вирішують на центральному та регіональному рівнях”, - повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

За його словами, наразі налагоджена повна співпраця із “Укрзалізницею”. ХОВА спільно з залізничниками робить усе можливе, щоб підтримувати бізнес: доставляли обладнання, товари тощо.

“Одне із актуальних питань - це і робота банківської системи. Зараз Уряд налагоджує роботу програм для бізнесу Харківщини”, - зазначив Олег Синєгубов.

Також під час зустрічі обговорили можливість будівництва тимчасового житла, аби працівники поверталися у Харків та область, це особливо стосується підприємств критичної інфраструктури.

“Обласна військова адміністрація продовжить моніторити запити від підприємців, аби звертатися до керівництва країни та посилювати наші позиції. Аби відновити область, Харківщина має отримати спеціальний пакет пропозицій для бізнесу, який діятиме протягом декількох років!” - підкреслив голова ХОВА.