Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

У ХОДА обговорили питання підготовки проєктної документації для реконструкції спортивних об’єктів Харківщини

У ХОДА обговорили питання підготовки проєктної документації для реконструкції спортивних об’єктів Харківщини

16 грудня під головуванням представника Офісу Президента України Дмитра Ткаченка та керівника ХОДА Олександра Скакуна відбулася нарада щодо реалізації ініціативи Президента України «25 спортивних магнітів» у межах «Великого будівництва».

У заході також взяли участь заступник голови ХОДА Михайло Харнам, керівники проєктних організацій та спортивно-освітніх установ. Під час зустрічі учасники обговорили перспективи оновлення та розвитку спортивних навчальних закладів Харківщини. Михайло Харнам нагадав, що відновлювальні роботи в дитячо-юнацьких спортивних школах і спортінтернатах планують здійснити в межах Програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» в 2022 році.

На Харківщині для участі в програмі відібрали 8 спортивних закладів: 3 спортивні інтернати та 5 дитячо-юнацьких спортивних шкіл. У планах – оновлення 20 спортивних об’єктів. Наразі на більшість об’єктів уже підготували проєктно-кошторисну документацію та отримали експертні висновки. До нового року необхідну документацію оформлять усі спротзаклади, у яких в наступному році заплановано будівництво та реконструкція.

«На будівельних об’єктах спортивної інфраструктури плануються внутрішні та зовнішні роботи, в тому числі благоустрій території та паркингів. Усе - з урахуванням інклюзії та доступності для всіх категорій громадян. А ще з'явиться можливіть тренуватись усім охочим», - підкреслив Михайло Харнам.

Завдяки реалізації ініціативи Президента України у 2022 році Харківщина отримає нові тренажерні зали та спортивні майданчики, гуртожитки для спортсменів, льодову арену, тир і басейн.