Державний архів Харківської області відкрив онлайн-виставку документів до Дня Героїв Небесної Сотні
![Державний архів Харківської області відкрив онлайн-виставку документів до Дня Героїв Небесної Сотні Державний архів Харківської області відкрив онлайн-виставку документів до Дня Героїв Небесної Сотні](/content/documents/1073/107242/thumb-newsDocument-564x376-648c.jpg)
Експозиція працює з 19 лютого на вебсайті архіву.
Виставку присвячено пам’яті Героїв Небесної Сотні, учасників Революції Гідності восени 2013-го - взимку 2014 рр., серед яких - Герої України харків’яни Євген Котляр, Владислав Зубенко, Юрій Паращук.
На виставці використано матеріали сайту «Небесна Сотня» та з колекції документів про харків’ян – учасників Революції Гідності восени 2013-го – взимку 2014 року, що зберігаються в Державному архіві Харківської області.