У березні в закладах професійної освіти стартують дні відкритих дверей
![У березні в закладах професійної освіти стартують дні відкритих дверей У березні в закладах професійної освіти стартують дні відкритих дверей](/content/documents/1071/107093/thumb-newsDocument-300x191-64f1.jpg)
Під час заходів вступники можуть відвідати профтех, познайомитися з викладачами та учнями, розпитати їх про особливості навчання.
«Проведення днів відкритих дверей вже є традиційним для закладів профтехосвіти. І це гарна можливість для вступника реально оцінити стан закладу, визначитися з місцем для навчання. Через карантин деякі профтехи перенесли зустрічі в онлайн, і оприлюднені таблиці містять лінки на майбутні зустрічі, консультації. Це дуже добре, що адміністрації змогли адаптувати профорієнтацію до різних ситуацій, є гнучкими в роботі з молоддю», – зазначив заступник Міністра освіти і науки Ігор Гарбарук.