Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Голова ХОДА передав державні нагороди керівництву Інституту судових експертиз ім. М.С. Бокаріуса

Голова ХОДА передав державні нагороди керівництву Інституту судових експертиз ім. М.С. Бокаріуса

12 листопада Олексій Кучер зустрівся з директором інституту Олександром Клюєвим та заступницею директора інституту з наукової роботи Еллою Сімаковою-Єфремян.

«За дорученням Президента вручаю вам почесні нагороди. Те, що ви зробили для закладу, де ви працюєте, заслуговує поваги. Дуже вам дякую. Ваш заклад відомий в усій Україні. Усе, що пов’язано з кримінальними провадженнями, дослідженнями, має відношення до вашого закладу», - сказав Олексій Кучер, вітаючи керівників інституту.

Директор Інституту Бокаріуса подякував голові ХОДА за увагу до закладу.

«Щиро вдячні, Олексію Володимировичу! Я вважаю, що перш за все, ми повинні подякувати саме вам. Ви перший, хто звернув увагу на наш заклад, відвідав його, прийшовши на посаду голови ОДА. Думаю, що й завдячуючи саме вашій увазі, ми сьогодні маємо можливість бути відзначеними на найвищому рівні нашим Президентом», - зауважив Олександр Клюєв.

Він запевнив, що установа завжди працюватиме на розвиток державності та правового порядку в країні.

«Ми зі свого боку робимо все можливе та все, що від нас залежить, щоб правосуддя було забезпечено відповідними судовими експертизами, якісними, які будуть допомагати й правоохоронцям, і нашим суддям, виносити правочинні рішення», - сказав Олександр Клюєв.