Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Бібліотеці юридичного університету передали сучасну техніку для цифрування унікальних книг

Бібліотеці юридичного університету передали сучасну техніку для цифрування унікальних книг

Про потребу в такому обладнанні в закладі розповіли Президенту Володимиру Зеленському під час його візиту до вишу у вересні.

Президент доручив керівництву області вирішити питання із забезпеченням бібліотеки обладнанням.

12 листопада голова ХОДА Олексій Кучер разом із представником харківського ІТ-кластеру Романом Катеринчиком, який долучився до придбання надсучасного сканера, передали його закладу.

«Цей сучасний супер-сканер зможе зберегти в цифровому форматі будь-яку книгу. Я хочу подякувати Роману за підтримку, подякувати Президенту, який виступив з цією ініціативою, а також керівництву закладу за те, що бібліотека наповнюється сучасними пристроями. Відповідно студенти можуть у сучасних умовах отримувати знання. Це дуже важливо», - підкреслив Олексій Кучер.

Роман Катеринчик висловив сподівання на подальшу співпрацю ІТ-кластеру з Національним юридичним університетом ім. Я. Мудрого.

«Це найменше, що ми можемо зробити для підтримки бібліотеки. Це дійсно важливе обладнання, я сподіваюся воно дозволить зберегти історію, яка є в бібліотеці. А ми вже домовилися, що всі ІТ-шники зможуть відвідувати бібліотеку. Будемо створювати тут комьюніті розумних людей», - сказав бізнесмен.

Ректор НЮУ ім. Я. Мудрого Василь Тацій наголосив на тому, що подарований бібліотеці сканер має дуже важливе значення.

«Цей пристрій, хоча він такий невеликий, може робити просто чудеса. Ми можемо значно просунути ту роботу, яка проводиться в бібліотеці, і на яку особливо звернув увагу Президент. Цей пристрій дає можливість сканувати рідкісні книги, частина з яких є тільки в нашій бібліотеці. Це має виключно важливу цінність і для нас, і для історії нашої держави. Ми щиро вдячні й Президенту, й адміністрації, і спонсорам. Тільки разом можливо рухатися вперед, розвивати освіту та правову науку в тому числі», - сказав ректор.