Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

У Міжнародний день музики відбудеться концерт «Класика для молоді»

У Міжнародний день музики відбудеться концерт «Класика для молоді»

1 жовтня виконувати відомі твори буде Харківський камерний оркестр Nova Sinfonietta та Дитячий симфонічний оркестр KharkivMusicFest.

Диригувати буде спеціально запрошений гість Віталій Алексейонок – диригент та художній керівник оркестру Мюнхенського університету.

За словами організаторів, попри  те, що в назві згадується молодь, концерт буде цікавий усім віковим категоріям.

«Популяризація класичної музики – одне з пріоритетних завдань KharkivMusicFest. Проєкт «Класика для молоді» націлений на вкрай важливу для цієї теми аудиторію –  школярів і студентів, – розповідає виконавча директорка KharkivMusicFest Марія Горбонос. – Проєкт містить не тільки концертні виступи, але й серію лекцій, які проходять у харківських вишах і школах. Такий формат передбачає не нудну розмову, а інтерактивну і пізнавальну розповідь про класичну музику, в якій лектор вчить правильно її слухати і розуміти».

У програму концерту, який буде складатися з двох частин, увійшли твори Бетховена (Симфонія №5, Увертюра «Коріолан»), Моцарта (Симфонія №29), Гріга («Пер Гюнт»), Бортнянського (Увертюра до опери «Сокіл»), Яськова («Lulla.By»).

На концерт запрошені студенти та учні освітніх шкіл та спеціалізованих навчальних закладів Харкова.

Вхід на концерт - за запрошеннями

Довідка. Міжнародний фестиваль KharkivMusicFest - 2021 пройде в Харкові 7-24 квітня. Протягом декількох тижнів на харків'ян чекають концерти зірок класичної музики світового рівня, лекції для дорослих та просвітницька програма для школярів, форум, професійні майстер-класи від закордонних гостей фестивалю та зустрічі з цікавими особистостями в неформальній обстановці.