Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

У ХОДА обговорили готовність до опалювального сезону міста Харкова

У ХОДА обговорили готовність до опалювального сезону міста Харкова

Засідання обласного штабу відбулось 23 вересня під керівництвом заступника голови ХОДА Руслана Тихонченка.

Як зазначив заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Андрій Руденко, до початку опалювального сезону місто встигне підготувати житловий фонд та теплові мережі на 100%.

За словами генерального директора КП «Харківські теплові мережі» Сергія Андрєєва, наразі підприємством до зими підготовлено 231 з 242 квартальних та локальних котелень - 95%, 8 районних котелень - 79% від плану та 280 з 296 центральних та індивідуальних теплових - 95%. Також підготовлено понад 1208 з 1624 км теплових мереж - 74%. Керівник ХТМ зазначив, що підприємство буде проводити ремонти та реконструкцію магістральних та внутрішньоквартальних мереж до кінця календарного року. 

Про готовність об'єктів системи централізованого холодного водопостачання та водовідведення повідомив перший заступник генерального директора КП «Харківводоканал» Олександр Коваленко. Зокрема, він відзначив, що вже проведено планово-попереджувальний ремонт технологічного та енергетичного обладнання 13 насосних станції, а також резервуарів чистої води «Лосеве» та «Лідне». Крім того, за словами Олександра Коваленка, завершується підготовка технологічного обладнання і споруд комплексів водопідготовки «Донець» і «Дніпро», яка проводилась без переривання технологічного процесу. Виконано плановий ремонт технологічного обладнання 10 насосних станцій, підготовку очисних споруд.

Інформацію щодо підготовки житлового фонду до осінньо-зимового періоду надала заступниця директора Департаменту комунального господарства Харківської міської ради Руслана Колодна.

За її даними, в Харкові буде підготовлено 7849 житлових будинків комунальної власності. На звітну дату комплексно підготовлено 7802 будинки. З 766 будинків ЖБК, ЖК, ОСББ підготовлено 536, що становить 70%. До зими готові 284 відомчі житлові будинки та гуртожитки з 412 будинків - 69%.