Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Реконструкцію Зміївського ліцею завершать до початку нового навчального року

Реконструкцію Зміївського ліцею завершать до початку нового навчального року

З роботами, які проходять на об’єкті в рамках програми Президента «Велике будівництво», ознайомився голова ХОДА Олексій Кучер.

25 липня він знаходиться з робочою поїздкою в Зміївському районі.

Роботи з реконструкції Зміївського ліцею №1 розпочалися ще у 2017 році. Завершити ремонт планували протягом двох років, але роботи затяглися. Більш того, виявилося, що проєкт мав певні недоліки, у наслідок чого, наприклад, почала протікати вже нова покрівля.

«На початок 2020 року було завершено утеплення фасаду, замінені вікна на металопластикові, покладено плитку. Також було зроблено покрівлю, але вона виявилася дуже проблемною, після дощів почала протікати, оскільки в проєкт не були включені роботи з внутрішньої дощової каналізації», - пояснила начальниця відділу освіти Зміївської РДА Юлія Алексєєва.

Тож на початку 2020 року виникла потреба в коригуванні проєкту та виділенні додаткових коштів.

«На кінець минулого року роботи були не завершені, але ми не могли практично рухатися далі, адже на 1 січня 2020-го проєкт був закритий. Коли ми зіштовхнулися з цим, не розуміли, що робити далі», - розповів голова Зміївської РДА Павло Голодніков.

Вирішити проблемні питання та продовжити реконструкцію вдалося завдяки програмі «Велике будівництво». Наразі роботи, заплановані в рамках програми Президента, проводяться дуже активно, ступінь готовності об’єкту – понад 70%.

«Роботи за вашим дорученням контролюємо щодня. До 25 серпня плануємо завершити, 1 вересня діти підуть до відновленої школи», - повідомив Олексію Кучеру голова Зміївської РДА.

Голова ХОДА запевнив, що на цьому відновлення будівлі ліцею не зупиниться.

«Я бачу, як вболівають і керівництво району, і керівництво закладу за те, щоб все ж таки завершили роботи вчасно. Для району це велика подія. Ми розуміємо, що необхідно буде відремонтувати ще їдальню. Для мене це вкрай важливо, я пообіцяв, що ми обов’язково розглянемо питання щодо виділення коштів на цю частину об’єкта», - пообіцяв Олексій Кучер.