Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Голова ХОДА відвідав Кегичівський ліцей та школу в Андріївці

Голова ХОДА відвідав Кегичівський ліцей та школу в Андріївці

Під час робочої поїздки у район Олексій Кучер ознайомився з підготовкою місцевих закладів освіти до нового навчального року.

Кегичівський ліцей став опорним закладом у 2018 році. Наразі тут навчається 700 учнів і працює 71 педагог.

«Ліцей складається з 3 корпусів. За останні роки тут були замінені вікна й двері, реконструйовано дах двох корпусів. Ремонти проводяться поступово, переважно коштом місцевого бюджету. На сьогодні розроблена велика кількість проєктно-кошторисної документації - як для проведення поточних ремонтів внутрішніх приміщень усіх корпусів, так і для ремонтів електро-, водо- і теплопостачання», - розповіла директорка ліцею Ірина Юсова.

Вона відзначила, що навчальний заклад активно бере участь у різноманітних конкурсах та проєктах, коштом яких фінансують проведення ремонтних робіт.

«У цьому році заклад освіти брав участь у проєкті «Спроможна школа для кращих результатів». Ми перемогли, і буде проведено ремонт внутрішніх приміщень двоповерхової частини основного корпусу на суму 4,5 млн грн. Вже проведено тендер в обласному конкурсі «Разом у майбутнє», розраховуємо реконструювати внутрішній дворик між приміщеннями школи», - сказала Ірина Юсова.

До голови ХОДА вона звернулась з проханням допомогти вирішити питання ремонту дороги до села Павлівка, звідки з цього навчального року підвозитимуть учнів до ліцею. Дорога - державного значення, знаходиться у вкрай поганому стані. Олексій Кучер відзначив, що порушить питання поточного ремонту перед керівництвом Служби автомобільних доріг у Харківській області. А до початку навчального року на дорозі мають виконати експлуатаційний ремонт.

У районному центрі Олексій Кучер також поспілкувався з місцевими жителями. Люди порушували питання ремонту доріг та водогону, боротьби з вирубуванням лісосмуг та обладнання полігону ТПВ.