Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Дівчина-сирота з Кегичівки отримала житло за державною програмою

Дівчина-сирота з Кегичівки отримала житло за державною програмою

На придбання квартири площею 54 кв. м для Анастасії Лось було виділено 386 тис. грн.

22 липня голова ХОДА Олексій Кучер, перебуваючи в Кегичівському районі з робочою поїздкою, завітав до Анастасії та ознайомився з умовами, в яких відтепер житиме 23-річна дівчина.

На квартирний облік Анастасію Лось взяли у 2009 році як дитину, позбавлену батьківського піклування. У 2017-му її включили до загальної черги на забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Минулого року кошти на придбання житла для Насті нарешті були виділені. Квартиру дівчина обирала сама – і отримала саме ту, яка сподобалася їй найбільше.

«Я довго шукала квартиру, дуже хвилювалася. Служба у справах дітей та молоді мені допомагала, я дуже вдячна їм. Не так багато людей, які допомагають, - поділилася дівчина. – І я дуже вдячна, що виділили достатньо коштів, щоб купити саме цю квартиру, вона мені дуже сподобалася».

До цього Анастасія мешкала в селі. Тепер шукатиме роботу в Кегичівці.

Олексій Кучер доручив голові райдержадміністрації Джамалу Стаценко допомогти дівчині з працевлаштуванням.

«Я вас вітаю з тим, що ви тепер маєте власне житло. Бажаю всього найкращого, в першу чергу - здоров’я. Щоб у новому помешканні ви створили нову сім’ю. Звертайтеся за допомогою, яка буде потрібна, будемо й надалі підтримувати вас», - сказав голова ХОДА.