Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Фінал Кубка України відбудеться на стадіоні «Металіст» без глядачів

Фінал Кубка України відбудеться на стадіоні «Металіст» без глядачів

Питання підготовки та проведення фінального матчу обговорили під час робочої наради під керівництвом заступника голови ХОДА Євгенія Грицькова.

Нагадаємо, що фінальний матч Кубка України з футболу між командами «Динамо» (Київ) та «Ворскла» (Полтава) відбудеться 8 липня о 21:30 на стадіоні «Металіст».

«Хочу підкреслити, що футбольний матч необхідно провести згідно з чинним законодавством України, в тому числі з Постановою Кабінету Міністрів України №27 «Про затвердження тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів під час проведення футбольних матчів в Україні серед професіональних футбольних клубів в умовах карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», - звернувся до присутніх Євгеній Грицьков.

Так, за його словами, футбольний матч планується провести без глядачів.

Також під час наради обговорили основні питання організації матчу, зокрема - питання прибуття, від’їзду, розміщення та тренування учасників футбольного двобою.  

Як заявив директор КП «ОСК «Металіст» Роман Пець, стадіон готовий приймати матч.

«Ніяких технічних проблем немає – ми вже проводили два матчі за участю команди «Металіст 1925». Будемо працювати в такому ж форматі згідно з медичним протоколом», - відзначив Роман Пець.

Про свою готовність супроводжувати спортивний захід доповіли медики, представники ДСНС, Національної поліції.