Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

У Харківській області відкрилося Почесне консульство Казахстану

У Харківській області відкрилося Почесне консульство Казахстану

У святковій церемонії взяли участь Посол Республіки Казахстан в Україні Самат Ордабаєв і перший заступник голови ХОДА Віталій Погосян.

«Я з 2016 року працюю в Україні. І одним з перших завдань для мене було відкриття почесного консульства в такому потужному регіоні як Харківська область», - підкреслив Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Казахстан в Україні Самат Ордабаєв.

Він зазначив, що відносини між Казахстаном і Україною завжди були дружніми. У кращі роки товарообіг між країнами сягав 6 млрд дол. США.

«На жаль, через низку суб'єктивних і об'єктивних причин товарообіг дещо просів. Це недобре. Цю прогалину необхідно компенсувати, й розвивати далі в традиційному дусі наші відносини», - сказав пан посол.

Перший заступник голови ХОДА Віталій Погосян привітав міжнародних партнерів від імені глави області Олексія Кучера.

«Для нас дійсно дуже важливо, що Харківська область стала тим регіоном, де сьогодні відкрито Почесне консульство Казахстану. Упевнений, що в нас є досить великий потенціал для розвитку, в першу чергу, економічних взаємин, а також співпраці у сфері науки й освіти», - сказав Віталій Погосян.

Він підкреслив, що облдержадміністрація готова надати всю необхідну підтримку для розвитку співпраці з Казахстаном.

«Будемо раді нашому спілкуванню. Упевнений, що воно буде плідним і добре вплине на нашу економіку», - підсумував перший заступник голови ХОДА.

Почесне консульство Республіки Казахстан у Харкові буде працювати на 3 області - Харківську, Полтавську та Сумську. Розташувалася установа на вул. Полтавський шлях, 7.