Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

У центрі Харкова оркестр просто неба виконав композиції Россіні, Бізе та Легара

У центрі Харкова оркестр просто неба виконав композиції Россіні, Бізе та Легара

На площі Свободи поряд із північним корпусом ХНУ ім. В.Н. Каразіна за підтримки ХОДА відбулася V щорічна акція «Мистецтво об’єднує молодь».

Класичну музику для харків'ян виконав єдиний в Україні молодіжний академічний симфонічний оркестр «Слобожанський». Участь у акції взяли солісти Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М.В. Лисенка «СХІД OPERA», випускники та студенти - лауреати міжнародних конкурсів та фестивалів Харківського національного університету мистецтв ім. І.П. Котляревського.

Вітаючи всіх учасників акції, заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев відзначив, що кожного року кількість тих, хто залучений до неї, зростає.

«Мені дуже приємно, що щороку все більше й більше молоді - та не лише молоді, але й небайдужих харків’ян - приходить для того, щоб отримати насолоду від класичної музики та майстерності молодих виконавців, якими багата наша область, - сказав Анатолій Бабічев. - Дійсно, мистецтво та культура – це те, що об’єднує».

Анатолій Бабічев передав усім присутнім привітання від голови ХОДА Юлії Світличної та відзначив, що розвиток сфер культури та мистецтва на Харківщині є пріоритетним для керівництва області. Він запевнив, що подібні акції завжди матимуть підтримку облдержадміністрації.

Під час концерту просто неба музиканти виконали твори Джузеппе Россіні, Жоржа Бізе, Франца Легара та інші.

Довідково. Акція «Мистецтво об’єднує молодь» проводиться за ініціативи Харківського університетського консорціуму, Ради ректорів закладів вищої освіти Харківської області та за підтримки Харківської обласної державної адміністрації.