Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Звіт про періодичне відстеження результативності розпорядження голови Харківської обласної державної адміністрації від 24.10.2006 № 552 “Про встановлення граничних розмірів плати за послуги, що надаються ринком – приватною виробничо – комерційною фірмою “

1. Виконавець заходів відстеження – Головне управління економіки Харківської облдержадміністрації.
2. Цілями прийняття даного розпорядження є:
- виконання постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.1996 № 1548 "Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)" (зі змінами);
- запровадження державного регулювання граничних розмірів плати за послуги, що надаються ринком з продажу непродовольчих товарів.
3. Строк виконання заходів із відстеження – раз на три роки, починаючи з дня виконання заходів щодо повторного відстеження (до 09.11.2011).
4. Тип відстеження – періодичне.
5. Метод одержання результатів відстеження – використання даних бухгалтерської звітності приватної виробничо – комерційної фірми “Лоск”.
6. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність:
доходи, які отримані підприємством, показники результатів діяльності від надання ринкових послуг, сума податку на додану вартість, розмір відрахувань на соціальні заходи та в Пенсійний фонд, кількість послуг з утримання торговельних місць.
7. Кількісні та якісні значення показників результативності акта наведені в таблиці вигод і втрат (додається).
8. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей.
У результаті реалізації регуляторного акта досягнуто основні цілі:
- виконані вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.1996 № 1548;
- запроваджено державне регулювання граничних розмірів плати за ринкові послуги, що надаються ринком – приватною виробничо – комерційною фірмою “Лоск”, з продажу непродовольчих товарів;
- надання ринкових послуг за помірними тарифами сприяло захисту споживачів від необґрунтованого зростання тарифів на ринкові послуги;
- збільшилася сума відрахувань податку на додану вартість;
- збільшився розмір надходження до державних соціальних та Пенсійного фондів.
У той же час, необхідно відмітити і негативні наслідки запровадження державного регулювання цін, а саме: відсутність можливості оперативно реагувати на зростання складових собівартості.

Перший заступник начальника
Головного управління економіки
обласної державної адміністрації                                                              Д.С. Черников


 Таблиця вигод та витрат по підприємству «Приватна воробничо – комерційна фірма «Лоск»