Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Відео

В рамках проєкту “ДОВІРА” постраждалим від гендерно зумовленого насильства надається безоплатна психосоціальна підтримка.

За соціальною, психологічною, юридичною допомогою до проєкту можуть звернутися жінки, дівчата, хлопці, чоловіки які постраждали від: • гендерного та домашнього насильства; • насильства пов’язаного з війною; • сексуального насильства. Контактні телефони безоплатної психологічної та соціальної допомоги для постраждалих від насильства у Харківській області: 050 8802100 *Вартість дзвінків згідно тарифів вашого оператора. Проєкт «ДОВІРА» реалізується Благодійним фондом «Посмішка ЮА», за фінансової підтримки американського народу.

Брифінг: "Щодо ліквідації лісових пожеж у Харківській області"

Спікери: - Олег Синєгубов - начальник Харківської обласної військової адміністрації - Артем Астахов - начальник ГУ ДСНС України у Харківській області

Додаткові заходи з імунізації проти кашлюку, дифтерії та правця. Проміжні результати перших двох місяців кампанії»

Спікери: - Любов Махота - головна державна санітарна лікарка Харківської області - Максим Фокін - завідувач відділенням імунопрофілактики ДУ «Харківський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України»

Коли розділяєш щастя з дитиною, його стає більше!

Найважливіші миті завжди хочеться розділити з близькими людьми. Вчитися новому та помилятися. Сваритися й миритися. Розділяти моменти перемог та невдач. Разом бути сумними та відчувати щастя. Але тисячі дітей в Україні живуть без сімʼї й не можуть розділити ці моменти з надійними дорослими. Усиновлення та сімейні форми виховання дарують дітям можливість зростати в атмосфері любові. Як запропонувати дитині свою родину? Ви можете обрати той шлях, який підходить саме вам. Гортайте картки, щоб прочитати більше про сімейні форми виховання, усиновлення та послугу патронату. Дізнайтеся, як прийняти дитину в родину, на dity.gov.ua. Кампанія «Україна для кожної дитини» здійснюється за підтримки Координаційного центру з розвитку сімейного виховання та догляду дітей, Міністерства соціальної політики України, ЄС та Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні. Її зміст не обов’язково відображає позицію ЄС і ЮНІСЕФ.

Коли розділяєш щастя з дитиною, його стає більше!

Навіть у найтемніші часи – жити. Розділяти моменти перемог та невдач. Навчатись новому та помилятись. Сваритись і миритись. Разом бути сумними та відчувати щастя. Однак тисячі дітей в Україні зростають без сім’ї та не мають надійних дорослих, щоб розділити такі важливі моменти життя разом. Дізнайся, як прийняти дитину в родину, на dity.gov.ua. Коли розділяєш щастя з дитиною, його стає більше. Кампанія «Україна для кожної дитини» здійснюється за підтримки Координаційного центру з розвитку сімейного виховання та догляду дітей, Міністерства соціальної політики України, ЄС та Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні. Її зміст не обов’язково відображає позицію ЄС і ЮНІСЕФ.

Брифінг: «Підбиття підсумків виступу Збірної України та спортсменів Харківщини на Паралімпійських іграх 2024 року»

Спікери: - Костянтин Ананченко - начальник Управління у справах молоді та спорту ХОВА - Максим Веракса - український плавець, заслужений майстр спорту України, багаторазовий паралімпійський чемпіон

Осінь підвищує ризик нещасних випадків із мінами та іншими вибухонебезпечними предметами

Зміна пейзажу, опале листя та в'янення рослинності роблять ці загрози більш помітними або зміщеними. Осіння рослинність може приховувати їх, що ускладнює виявлення, особливо в густих заростях або лісистих зонах. Туман, мряка та рання темрява знижують видимість, а коливання температури та вологості можуть впливати на стабільність вибухонебезпечних предметів. Для мінімізації небезпеки необхідно бути обережними та дотримуватися правил безпеки: Не підходьте і не торкайтесь підозрілих предметів. Відійдіть на безпечну відстань. Негайно повідомте про знахідку за номером 101 або 112. Невиконання цих вимог може коштувати життя. Будьте обережними та бережіть себе!

Архів документів