Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Відео

ЦЕ ВАМ НЕ ШОУ! Василь Байдак про мінну безпеку

У зимовий період загроза від мін лише зростає. Під пластами снігу можуть ховатися міни, розтяжки, кластерні боєприпаси і нерозірвані снаряди. Пересувайтесь лише освітленими та розчищеними шляхами, бажано асфальтованим покриттям. Не звертайте на узбіччя в раніше окупованих населених пунктах чи колишніх місцях боїв, пам'ятай про три простих правила: не чіпай, не підходь, телефонуй 101.

Важливо, щоб світ відреагував на черговий прояв терору. Звернення Володимира Зеленського 29.12.2023

«Я підписав кілька указів – указів про шану для наших воїнів, про нашу їм вдячність. І хочу про них сказати сьогодні. Майже 700 воїнів. Армія, Повітряні сили, ВМС, ГУР. Пʼять Героїв України. Усі із цих майже 700 воїнів, відзначених зараз, а також медики, які теж відзначені та яким ми всі вдячні за порятунок наших військових, – усі вони проявили себе на передовій, у бойових бригадах, у захисті наших людей і всієї України. І 31 грудня, і 1 січня, і кожного дня святкового, і кожного дня буденного нашу Україну оберігають такі люди – такі українці й українки. Сила й гордість нашого народу». Звернення Володимира Зеленського наприкінці 676-го дня війни.

ЦЕ ВАМ НЕ ШОУ! Мамахихотала про мінну безпеку

На жаль, це не шоу. Незважаючи на те, що сапери працюють щодня, на повне розмінування України потрібно близько 30 років. Натрапити на міну на деокупованих територіях чи в колишніх місцях бойових дій ви можете де завгодно: в лісосмугах, на узбіччях доріг та навіть на дитячих майданчиках. Пересувайтеся обережно, не залишайте дітей без дорослих наодинці. Якщо виявили підозрілий предмет, пам'ятайте про три простих правила: не чіпай, не підходь, телефонуй 101.

Яку грошову допомогу отримують від держави полонені

Люди щодо яких встановлений факт позбавлення свободи внаслідок збройної агресії проти України мають право на державну допомогу. Для встановлення факту позбавлення свободи потрібно звернутися до комісії при Мінреінтеграції. Довідка про перебування в полоні - один з обов'язкових документів. Національне інформаційне бюро зможе допомогти отримати зазначену довідку. Телефонуйте на «гарячу лінію» Мінреінтеграції за номером: 15-48 або на «гарячу лінію» НІБ: 16-48

Приватизація в Україні. Маємо. Дбаємо. Розвиваємо

Приватизація – це можливість для бізнесменів, бо це легкий спосіб створення нового бізнесу. Все, що потрібно - це зайти на Prozorro.Продажі, обрати об'єкт, взяти участь в аукціоні, виграти його і створити бізнес своєї мрії.

З якими організаціями співпрацює НІБ

З якими організаціями співпрацює Національне інформаційне бюро? Національне інформаційне бюро взаємодіє з: ▪️ Офісом Генерального прокурора України; ▪️Національною поліцією України; ▪️Центральним агентством з розшуку Міжнародного Комітету Червоного Хреста; ▪️Органами державної влади тощо. Коли надходять дані про полон, депортацію чи примусове переміщення на територію держави агресора, або на територію іншої країни - НІБ вносить інформацію до відповідного реєстру та координує свою подальшу діяльність із вказаними інституціями та організаціями. Про те, як передати матеріали, які підтверджують перебування людини в полоні до Національного інформаційного бюро дивіться на сайті: https://nib.gov.ua/ Якщо виникли запитання, то телефонуйте на «гарячу лінію» НІБ за номером: 16-48

Приватизація для малого бізнесу. Маємо. Дбаємо. Розвиваємо

Приватизація важлива для малого бізнесу, бо це створення можливостей там, де їх раніше не було. Це тому, що держава може продати недіючу будівлю вам, а ви зробите там новий магазин або СТО чи ще щось та разом з тим робочі місця й прибутки іншим українцям.

Алгоритм дій на випадок депортації людини до рф чи білорусі

Близьку людину депортували до рф чи білорусі. Що робити? Якщо ви маєте інформацію, що вашу близьку людину депортували - повідомте про це Національне інформаційне бюро. Це можна зробити через онлайн-форму на сайті: https://nib.gov.ua/ За допомогою месенджерів: https://t.me/nib_uncp_bot Або на електронну пошту: info@nib.gov.ua У разі депортації дитини ще можна заповнити онлайн-форму на державному порталі розшуку дітей «Діти війни»: https://childrenofwar.gov.ua/ Якщо виникли запитання, то телефонуйте на «гарячу лінію» НІБ за номером: 16-48

Брифінг: "Оперативна ситуація у Харківській області за період 18 – 25 грудня 2023"

Спікер: - Євген Василенко - речник ГУ ДСНС України у Харківській області

Приватизація для економіки. Маємо. Дбаємо. Розвиваємо

Приватизація важлива для економіки, бо це створення доходів там, де їх раніше не було. У державі є підприємства, що потребують оновлення, тому вона залучає інвесторів, які виведуть бізнес на новий рівень, а разом з тим створять робочі місця, прибутки та економічне зростання.

Яка допомога надається звільненому з полону

Національне інформаційне бюро надає первинну допомогу звільненим з полону. У пакунок для звільненого входить: їжа, одяг, набір для гігієни, смартфон. Крім того, НІБ допомагає звільненим з полону відновити паспорти та сім-карти, а військовослужбовцям ще й отримати довідку про перебування в полоні. Також НІБ допомагає підготувати документи на комісію при Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України для того, аби отримати одноразову грошову допомогу від держави - 100 тис. грн. Про те, як передати матеріали, які підтверджують перебування людини в полоні до Національного інформаційного бюро дивіться на сайті: https://nib.gov.ua/ Якщо виникли запитання, то телефонуйте на «гарячу лінію» НІБ за номером: 16-48

Привітання Президента  Володимира Зеленського з Різдвом Христовим

«Час напередодні Різдва – час найдовших ночей у році. Але день вже починає збільшуватися, світло починає перемагати. Світло стає сильнішим. І крок за кроком, день за днем темрява програє. І зрештою темрява програє. Зло програє. Сьогодні це наша спільна мета, спільна мрія. І саме за це сьогодні наша спільна молитва. За нашу свободу. За нашу перемогу. За нашу Україну. Христос рождається! Славімо його!» Привітання Володимира Зеленського з Різдвом Христовим.

Архів документів