Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Відео

На Харківщині за тиждень сапери ДСНС знищили 168 боєприпасів

Про це під час брифінгу в Офіційному Медіацентрі повідомив речник ГУ ДСНС України у Харківській області Євген Василенко.

За програмою єВідновлення сформовано понад 800 сертифікатів про надання компенсацій за знищене майно

Брифінг: «Реалізація на Харківщині програми єВідновлення» Спікер: Антон Коротовських – директор Департаменту містобудування та архітектури ХОВА, головний архітектор області

Психологічне насильство. Безоплатна правова допомога

Якщо близька людина постійно на вас кричить, ображає, погрожує, знецінює ваші почуття чи тотально контролює — ймовірно, ви стикнулися з психологічним насильством. Це один з видів домашнього насильства. Захиститися й притягнути кривдника до відповідальності можливо. Зверніться до системи безоплатної правової допомоги, щоби отримати консультацію та супровід досвідчених юристів: ✅ за телефоном 0 800 213 103 (дзвінки безкоштовні) ✅ у телеграм LegalAidUkraineBot ✅ до найближчого бюро правової допомоги: https://linktr.ee/legalaid.gov.ua Система безоплатної правової допомоги. Поруч, щоб допомогти!

Економічне насильство. Безоплатна правова допомога

Якщо у вас забирають гроші, забороняють вчитися, працювати, розпоряджатися вашим майном, або ж обмежують доступ до їжі, одягу чи ліків – ймовірно, ви стикнулися з економічним насильством. Притягнути кривдника до відповідальності можливо. Зверніться до системи безоплатної правової допомоги за консультацією: ✅ за телефоном 0 800 213 103 (дзвінки безкоштовні) ✅ у телеграм LegalAidUkraineBot ✅ до найближчого бюро правової допомоги: https://linktr.ee/legalaid.gov.ua Система безоплатної правової допомоги. Поруч, щоб допомогти!

На Харківщині за тиждень сапери ДСНС знищили 233 боєприпаси

Про це під час брифінгу в Офіційному Медіацентрі повідомив речник ГУ ДСНС України у Харківській області Євген Василенко.

Фізичне насильство. Безоплатна правова допомога

Рідні та близькі не мають права завдавати шкоди вашому здоров’ю! Якщо ви стикнулися з будь-яким проявом домашнього насильства – пам’ятайте, захиститися та покарати кривдника можливо! Ви можете зробити це з допомогою досвідчених юристів. Зверніться до системи безоплатної правової допомоги за юридичною консультацією: ✅ за телефоном 0 800 213 103 (дзвінки безкоштовні) ✅ у телеграм LegalAidUkraineBot ✅ до найближчого бюро правової допомоги: https://linktr.ee/legalaid.gov.ua Система безоплатної правової допомоги. Поруч, щоб допомогти!

Сексуальне насильство під час війни. Безоплатна правова допомога

Сексуальне насильство під час війни – це воєнний злочин. Окупанти використовують насильство як зброю. Це можуть бути як різні дії сексуального характеру, так і погрози їх вчинити. Від дотиків та примусового роздягання до зґвалтування. Якщо вам, вашим рідним чи знайомим довелося це пережити – ви можете звернутися по допомогу юристів системи безоплатної правової допомоги. Та отримати необхідну інформацію, консультацію щодо захисту ваших прав та послуги адвоката. Звернутися до системи БПД можна: ✅ за телефоном 0 800 213 103 (дзвінки безкоштовні) ✅ у телеграм LegalAidUkraineBot ✅ до найближчого бюро правової допомоги: https://linktr.ee/legalaid.gov.ua Усі послуги надаються безоплатно та конфіденційно. Система безоплатної правової допомоги. Поруч, щоб допомогти!

Брифінг: «Стан організації медичної допомоги пацієнтам з онкозахворюваннями на Харківщині»

Спікери: - Олена Логвинова – заступниця начальника Харківської обласної військової адміністрації; - Любов Махота – директорка Державної установи «Харківський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України».

Архів документів