Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Відео

ЦЕ ВАМ НЕ ШОУ! Stadium Family про мінну безпеку!

Міни, нерозірвані снаряди під листям, кластерні боєприпаси можуть бути сховані у ґрунті. Малопомітні «пелюстки» та розтяжки щорічно травмують та забирають життя тисяч людей. Ще сотні людей гинуть від недбальства у поведінці. зі смертоносними предметами. Пам'ятай про три простих правила: не чіпай, не підходь, телефонуй 101.

На утримання доріг місцевого значення виділено понад 6 тисяч метрів кубічних піщано-сольової суміші

Брифінг: «Експлуатація місцевих доріг у зимовий період. Ліквідація дорожниками наслідків негоди» Спікер: Ігор Турченко – директор ДП «Дороги Харківщини»

За добу понад 1000 жителям відновили електропостачання

Начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов в ефірі телемарафону «Єдині новини» розповів про оперативну ситуацію в регіоні.

Брифінг: "Оперативна ситуація у Харківській області за період 1 - 7 січня 2024"

Спікер: - Євген Василенко - речник ГУ ДСНС України у Харківській області

Концентрації військових підрозділів ворога на кордоні не зафіксовано

Про це заявив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов під час брифінгу 5 січня.

«Окупанти змінили стратегію обстрілів Харківщини», - Олег Синєгубов

Про це начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов повідомив під час телемарафону «Єдині новини».

«Забезпечуватимемо людей тимчасовим житлом», - Олег Синєгубов

Про це начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов розопвів під час телемарафону «Єдині новини».

Президент вітає українців із Новим роком

Українці сильніші за холод і темряву. Українці сильніші за інтриги, брехню, ІПСО, біль, зневіру, розпач і розбрат. Українці сильніші за страх. Українці сильніші за терор. Українці сильніші від зла. Українці сильніші за цю війну. Українці сильніші разом! З новим, 2024 роком, Україно! Слава Україні!

Привітання начальника ХОВА Олега Синєгубова з Новим роком

Минає другий рік нашої повномасштабної боротьби. Вільна Харківщина — це сила духу і міць її мешканців. Із січня по грудень щоденно ми допомагали один одному і точно знаємо: ми будемо продовжувати боротьбу до Перемоги. Ми пройшли зиму і блекаути. Кожного дня підвищуємо нашу обороноздатність, зміцнюємо нашу стійкість, нашу єдність, щоб Харківщина і вся Україна були вільними й незалежними — сьогодні і назавжди! Віримо в світло Перемоги! З Новим роком! Слава Україні!

Такі люди – сила й гордість нашого народу  Звернення Володимира Зеленського 31 12 2023

«Я підписав кілька указів – указів про шану для наших воїнів, про нашу їм вдячність. І хочу про них сказати сьогодні. Майже 700 воїнів. Армія, Повітряні сили, ВМС, ГУР. Пʼять Героїв України. Усі із цих майже 700 воїнів, відзначених зараз, а також медики, які теж відзначені та яким ми всі вдячні за порятунок наших військових, – усі вони проявили себе на передовій, у бойових бригадах, у захисті наших людей і всієї України. І 31 грудня, і 1 січня, і кожного дня святкового, і кожного дня буденного нашу Україну оберігають такі люди – такі українці й українки. Сила й гордість нашого народу». Звернення Володимира Зеленського наприкінці 676-го дня війни.

ЦЕ ВАМ НЕ ШОУ! Василь Байдак про мінну безпеку

У зимовий період загроза від мін лише зростає. Під пластами снігу можуть ховатися міни, розтяжки, кластерні боєприпаси і нерозірвані снаряди. Пересувайтесь лише освітленими та розчищеними шляхами, бажано асфальтованим покриттям. Не звертайте на узбіччя в раніше окупованих населених пунктах чи колишніх місцях боїв, пам'ятай про три простих правила: не чіпай, не підходь, телефонуй 101.

Архів документів