Новини

11 серпня 2010 року за участю заступника голови – керівника апарату Харківської обласної державної адміністрації Василя Хоми в Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбувся семінар-нарада щодо покращення роботи апаратів райдержадміністрацій, виконавчих органів міських рад. В семінарі-нараді взяли участь керівники апаратів, керівники юридичних служб, начальники відділів ведення Державного реєстру виборців райдержадміністрацій, керуючі справами, керівники юридичних служб, начальники відділів ведення Державного реєстру виборців міських рад міст обласного значення.

В Харківській області знайдено позабюджетні кошти для придбання охолоджувача, який необхідний, щоб запустити апарат лінійного прискорення – нове слово в лікуванні і діагностуванні онкологічних захворювань.

Як повідомив заступник голови Харківської облдержадміністрації з соціальних питань Ігор Шурма, всі 126 жінок, яким було присвоєно почесне звання України «Мати-героїня» в 2009 році, отримали одноразову грошову винагороду. Загальна сума виплат склала 842,94 тис.грн.

5 липня Борщівську амбулаторію, що знаходиться на території Харківського району, відвідав голова ХОДА Михайло Добкін. В ході відвідин сімейний лікар амбулаторії попросила голову області придбати для медичного закладу комп’ютер для більш сучасної і ефективної роботи. Наразі амбулаторію вже обладнано комп’ютерною технікою.

Генеральний секретар УЄФА Джанні Інфантіно, який знаходиться в Харкові в рамках дводенного інспекційного візиту в Україну, поділився враженнями від міста: «Я вражений інфраструктурою міста, особливо аеропортом європейського рівня і прекрасним стадіоном, на якому можна проводити матчі світового масштабу».

13 серпня 2010 року о 10.00 в приміщенні Будинку Рад (м. Харків, вул. Сумська, 64, 2 пов., каб. 55, малий зал) відбудеться чергове засідання обласного Штабу з питань підготовки та проведення оздоровлення та відпочинку дітей у 2010 році.

Перший молодіжний дводенний транскордонний маршрут «Ратні поля Росії і України на Слобожанщині», присвячений 65-річчю перемоги у Великій Вітчизняній війні розпочався з покладання квітів до «Меморіального комплексу Слави».

У харківському аеропорту приземлився літак з генеральним секретарем УЄФА Джанні Інфантіно на борту. Делегація спостерігачів від УЄФА на чолі з генеральним секретарем в рамках дводенного візиту до України прибула в місто, щоб ознайомитися з ходом робіт з підготовки Харкова до Євро-2012. Вчора спостерігачі вже оглянули Донецьк і Львів, сьогодні ж після огляду Харкова делегація поїде до Києва. В аеропорту Харкова гостей зустріли голова Харківської обласної адміністрації Михайло Добкін, секретар Харківської міської ради Геннадій Кернес та голова Харківської обласної ради Сергій Чернов. Пан Інфантіно вже оглянув новий термінал аеропорту і стадіон «Металіст».

Як повідомив заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма, в Харківській області 45,6 тис. осіб отримують пенсії за особливі заслуги перед Україною. Цього року право на отримання таких пенсій отримали 425 осіб. Зокрема, 10 серпня на засіданні комісії з встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною при ХОДА право на їх отримання було надано 51 особі.

Сьогодні у Харкові розпочався перший молодіжний дводенний транскордонний маршрут «Ратні поля Росії та України на Слобожанщині», присвячений 65-річчю перемоги у Великій Вітчизняній війні. Мета події – ознайомлення молоді Харківської та Бєлгородської областей з історичним минулим періоду Великої Вітчизняної війни 1941-1945 рр. Захід відбувається за підтримки Харківської обласної державної адміністрації, Адміністрації Бєлгородської області РФ, Ради керівників прикордонних областей Республіки Білорусь, Російської Федерації та України, Єврорегіону «Слобожанщина».

Сьогодні, 12 серпня, о 09:00 на Меморіальному комплексі Слави в Лісопарку відбудеться урочисте покладання квітів до «Меморіального Комплексу Слави» в рамках першого транскордонного маршруту «Ратні поля Росії і України на Слобожанщині».

«Наше звернення до Уряду щодо допомоги фінансування на поповнення матеріального резерву і пального у боротьбі з пожежами, підтримки не знайшло. Все буде вирішуватись на рівні областей і районів. Тому сьогодні було ухвалено рішення надати пальне військовим частинам з матеріального резерву Харківської обласної державної адміністрації, згідно заявок наданих командирами цих частин. Сьогодні також ухвалено рішення поповнити матеріальний резерв ХОДА на 700 тис. грн., що складе в цілому 1 млн 400 тис. грн.

Чекати погодних змін у найближчі дні не доводиться - антициклон, що стримує потоки прохолодного повітря з Атлантики і що притягує жарке повітря півночі Африки та Ірану руйнується дуже повільно. Про це під час засідання обласного оперативного штабу для координації дій з проведення заходів і мінімізації можливих негативних наслідків надзвичайних ситуацій, пов'язаних з пожежною небезпекою заявила начальник Харківського обласного центру з гідрометеорології МНС України Валентина Андрієнко.

На складах військової частини у Шевченковому зберігається майже 6 тисяч тонн меланжу, який потрібно якомога швидше утилізувати.Вчені з Харківського політехнічного інституту розробили техніку, згідно з якою ракетне паливо можна переробляти на мінеральне добриво, яку і збираються використовувати в регіоні для утилізації меланжу.

Як повідомила в ході семінару «Взаємодія органів державної влади та місцевого самоврядування з попередження насильства в сім’ї» заступник начальника Головного управління у справах сім'ї молоді та спорту, начальник управління у справах сім'ї та молоді Лариса Козлова, Харківська обласна державна адміністрація проводить активну роботу з попередження та протидії насильства в сім΄ї.

На даний момент до складів боєприпасів на Малинівському арсеналі немає автомобільної дороги, що підвищує пожежну небезпеку на території військової частини - при виникненні вогню пожежні машини не зможуть під'їхати до складів.У зв'язку з цим до арсеналу буде прокладена просіка.

Як відзначив під час засідання обласного оперативного штабу для координації дій із проведення заходів та мінімізації можливих негативних наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних із пожежною небезпекою, яке відбулося в режимі селекторної наради з районами області, начальник Головного управління з надзвичайних ситуацій ХОГА Володимир Росоха, на сьогодні в усіх районах області утворені оперативні штаби, робота яких має бути організована в цілодобовому режимі.

Частина Новомосковського лісового масиву, що знаходиться на території Харківської області, закріплена за Чугуївським гарнізоном.Тим не менше, військовим, які офіційно не мають ніякого відношення до лісмасиву, важко встежити за дотриманням правил протипожежної безпеки. У зв'язку з цим в області піднято питання про передачу лісу на баланс Держлісгоспу.

Як зазначив сьогодні заступник голови Харківської облдержадміністрації з соціальних питань Ігор Шурма, зараз на дорогах України та Харківської області зокрема майже неможливо знайти дорожні знаки з інформацією про місцезнаходження медичних закладів. «Потрібно вирішувати це питання. Така інформація на дорогах є вкрай необхідною, адже часто буває, що людям під час поїздки може стати погано, а вони не будуть знати, куди звернутись. У 2011 році ми зробимо все, щоб вирішити цю проблему», - підкреслив Ігор Шурма.

Як повідомив під час брифінгу за підсумками комісії з питань надзвичайних ситуацій голова ХОДА Михайло Добкін, в Харківську область прийшла перша сума на ремонт окружної дороги.

Сьогодні під час спільної наради керівників закладів охорони здоров’я м. Харкова та області і територіальних підрозділів Державтоінспекції заступник голови Харківської облдержадміністрації з соціальних питань Ігор Шурма звернувся до представників ДАІ з проханням більш жорстко підходити до тих водіїв, які не дотримуються правил дорожнього руху по відношенню до автомобілів швидкої невідкладної медичної допомоги. «Ми маємо засилля аварій за участю автомобілів швидкої допомоги. Автомобілі, які везуть хворих, щоб врятувати їм життя, самі потрапляють в ДТП. Потрібно більш жорстко притягувати до відповідальності тих водіїв, які не розуміють місії та значення «швидкої допомоги», - підкреслив Ігор Шурма.

Військова частина А 1352 у Балаклії перевантажена боєприпасами на 20%. Щоб понизити пов'язані з цим ризики, на даний момент проводиться розвантаження арсеналу.

«Дуже багато у питанні виживання після дорожньо-транспортної пригоди залежить від того, чи зможуть надати медичну допомогу немедичні працівники, зокрема співробітники ДАІ, МНС та ін. Сьогодні в Обласній клінічний лікарні – центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф створені всі умови для навчання немедичних працівників наданню першої медичної допомоги. Ці знання могли б бути дуже корисними для працівників ДАІ, які часто першими прибувають на місце ДТП», - зазначив сьогодні заступник голови Харківської облдержадміністрації з соціальних питань Ігор Шурма.

«Пройде час, ми будемо підводити підсумки - хто як спрацював, хто як себе проявив.Ті, хто по-справжньому професійно виконував свою роботу, отримають подяки та інші види заохочень, а ті, хто не справляється зі своїми обов'язками, будуть звільнені, і на їх місце прийдуть більш професійні люди»,- підкреслив голова ХОДА Михайло Добкін на брифінгу за підсумками комісії з питань надзвичайних ситуацій, яка відбулася 11 серпня в Балаклії.

«Наслідки дорожньо-транспортної пригоди залежать від того, наскільки швидко прибуває на місце бригада швидкої медичної допомоги. Харків здійснив прорив у цій сфері, запровадивши систему навігації та супутникового зв’язку у роботі швидкої медичної допомоги, що значно скоротило час доїзду до місця події. З цього року система навігації та супутникового зв’язку будуть запроваджуватися і в області, на що вже виділено 1,8 млн.грн.», - повідомив сьогодні заступник голови Харківської облдержадміністрації з соціальних питань Ігор Шурма.

На території військової частини А 1352 у Балаклеї вжиті всі можливі заходи для запобігання та гасіння пожеж. Пожежна рота арсеналу забезпечена всім необхідним, а боєприпаси максимально захищені від впливу високих температур.

Голова ХОДА Михайло Добкін відвідає всі військові формування Харківської області, де зберігаються боєприпаси. Всі арсенали будуть перевірені на дотримання правил протипожежної безпеки, а також при необхідності військовим частинам буде надана матеріальна і організаційна допомога

Як повідомляє Головне управління праці та соціального захисту населення ХОДА, у червні-серпні 2010 року на підприємствах державної форми власності заборгованості з виплати заробітної плати зменшені на 37,3 млн.грн. (або на 40%) і складають 56,1 млн.грн. Зменшення заборгованості відбулося за рахунок ліквідації боргів на авіаційному підприємстві в сумі 24 млн.грн. та скорочення їх на ДП «Завод ім. Малишева» - на 15,8 млн.грн., у ВАТ «Ізюмський тепловозоремонтний завод» - на 0,6 млн.грн. та інших.

Сьогодні заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма взяв участь у спільній нарада керівників закладів охорони здоров’я м. Харкова та області і територіальних підрозділів Державтоінспекції. «Система координат єдиного медичного простору потребує від нас синхронізації зусиль не тільки медичних закладів обласного та міського підпорядкування, але й тісної співпраці з Державної автоінспекцією. Мета цієї співпраці – мінімізувати трагічні наслідки дорожньо-транспортних пригод», - зазначив Ігор Шурма, відкриваючи нараду.

Сьогодні в Харкові, за підтримки Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту та при співфінансуванні Європейського Союзу, Шведського агентства з питань міжнародної співпраці та розвитку SIDA та ПРООН, розпочав свою роботу дводенний навчальний семінар з тематики «Взаємодія органів державної влади та місцевого самоврядування з попередження насильства в сім’ї».
- Попередня сторінка
- 1
- ...
- 1645
- 1646
- 1647
- 1648
- 1649
- ...
- 1702
- Наступна сторінка