ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Юлія Світлична – випускникам ХНАДУ: «Бажаю, щоб ваша життєва дорога завжди була якісною і рівною»

27 червня 2019 | 10:45

27 червня голова ХОДА відвідала Харківський національний автодорожній університет, де взяла участь в урочистому випуску спеціалістів вишу.

Загалом цього навчального року ХНАДУ випускає понад 1700 колишніх студентів (понад 1000 бакалаврів та понад 700 магістрів). 75 бакалаврів завершили навчання на «відмінно», з магістрів «червоні» дипломи отримають 60 осіб. Серед випускників автодорожнього – 69 іноземних студентів з Марокко, Азербайджану, Палестини, Конго, Кот-д’Івуару та Лівану.

Вітаючи молодих спеціалістів, Юлія Світлична відзначила, що з ХНАДУ Харківську облдержадміністрацію пов'язує багато спільних справ та проєктів, адже питання ремонту та будівництва доріг – у фокусі уваги керівництва області.

«Ви – ті люди, які допомагатимуть нам їздити гарними дорогами, правильно розраховувати та складати фінансові плани, робити все для того, щоб технологія була правильною, - сказала Юлія Світлична. – Шановні випускники! Бажаю, щоб ваша життєва дорога завжди була якісною і рівною, щоб мотивація у вас була з найвищим октановим числом і, звичайно, швидкість прийняття рішень - без обмежень. Саме в цьому буде ваш ключ до успіху».

Своїх колишніх студентів під час заходу також привітав перший проректор вишу Сергій Ходирєв. Він запевнив молодих фахівців, що вони завжди можуть розраховувати на підтримку своїх викладачів.

Більше фото

Фото

Теги: світлична хнаду студенти випуск

Версія для друку Поділиться:


Вверх