Харківська обласна державна адміністрація

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Юлія Світлична та Павло Клімкін відвідали науковий парк «Синергія» в ХНУРЕ

19 квітня 2019 | 18:28

Голова ХОДА ознайомила Міністра закордонних справ України з можливостями новітньої установи, яка першою в Україні увійшла до Міжнародної асоціації наукових парків IASP.

Юлія Світлична відзначила, що науковий парк «Синергія» відкриває широкі можливості для студентів та викладачів вишу. Тут є 20 аудиторій, що обладнані сучасною технікою (iMac-аудиторії; Windows-аудиторії; аудиторії з інтерактивними столами та шоломами віртуальної реальності тощо), мультимедійна лабораторія, лабораторії віртуальної реальності та робототехніки тощо.

«Що потрібно для економічного розвитку країни? Безумовно, щоб світлі голови залишалися у нас, в Україні, а для цього необхідно створювати умови, - сказала Юлія Світлична. – У студентів має бути можливість генерувати науково-технічні та інноваційні ідеї, а потім реалізовувати їх у реальному секторі. Усі ці можливості відкриває цей хаб».

Міністр закордонних справ України відзначив, що цей день на Харківщині став для нього науковим.

«Я брав участь у врученні дипломів у школі дипломатії, а до цього ще були студентські зустрічі. Я вважаю, що в Харкові в цьому плані є абсолютно унікальний шанс», - сказав Павло Клімкін.

Він також підкреслив інтелектуальний потенціал Харківщини та креативність місцевих ІТ-шників.

Нагадаємо, НП «Синергія» відкрили в Харкові минулого тижня. Він розташований на площі 1,5 тисячі квадратних метрів та обладнаний найсучаснішою технікою. Парк представлятиме можливості не лише для навчання. На його базі підтримку отримуватимуть стартапи, проводитимуться хакатони, діятиме клас робототехніки тощо.

Більше фото

Фото

Теги: світлична клімкін хнуре синергія

Версія для друку Поділиться:


Вверх