Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

У Балаклійській районній лікарні розпочали ремонт терапевтичного відділення

У Балаклійській районній лікарні розпочали ремонт терапевтичного відділення

За декілька років у будівлях ЦРЛ впровадили енергоощадні заходи, відновили та відкрили дитяче й анестезіологічне відділення.

Балаклійська ЦРЛ є одним з 73 закладів охорони здоров’я Харківщини, де протягом 2019 року триватимуть ремонтні роботи.

«Цього року поставлене завдання зробити комплексний ремонт найбільшого відділення нашої лікарні – терапевтичного (на 55 ліжок). Деякі роботи вже розпочаті, також з районного бюджету виділено фінансування для закупівлі будівельних матеріалів», - розповіла директор Балаклійської ЦРЛ Марина Руденко.

На початку року в лікарні вже відкрили оновлене діагностичне відділення.

«Проведено ремонтні роботи в кабінетах та допоміжних приміщеннях відділення, придбано меблі та комплекс моніторингу електрокардіосигналів та артеріального тиску», - розповіла керівник лікарні.

Упродовж 2018-го у відділенні провели близько 55,5 тис. ультразвукових досліджень, зробили 62 тис. електрокардіограм та 3,4 тис. нейрофізіологічних обстежень.

Директор Балаклійської ЦРЛ відзначила: за останні декілька років у закладі відбулись відчутні зміни. Минулого року значні обсяги ремонтних робіт провели в поліклінічному відділенні ЦРЛ. Тут капітально відремонтували 2 пасажирські ліфти, коридори та приміщення 5-го поверху. Оновили фасад і вхідні групи будівлі. У лікарні капітально відремонтували анестезіологічне відділення з ліжками інтенсивної терапії. Крім того, у заклад придбано чимало сучасного медичного обладнання для анестезіологічного відділення, рентгенологічного кабінету, стаціонарних відділень, операційного блоку тощо. 

За інформацією начальника відділу охорони здоров’я Балаклійської РДА Лілії Бабич, цього року з районного бюджету спрямують кошти для придбання комп’ютерного обладнання, яке необхідне для участі в державній програмі «Безкоштовна діагностика».

Нагадаємо, голова ХОДА Юлія Світлична визначила розвиток гуманітарної сфери пріоритетом для регіону на найближчі роки.

«Обласна стратегія сформована таким чином, щоб охопити ремонтами та привести в нормальний стан усю медичну сферу. 73 об'єкти охорони здоров’я будуть цього року під реконструкцією та ремонтами», - відзначила керівник області.