ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Ремонтуватимемо в 2019 році 73 об'єкти охорони здоров'я області. Юлія Світлична

13 березня 2019 | 11:30

Ремонтуватимемо в 2019 році 73 об'єкти охорони здоров'я області. Юлія Світлична

12 березня голова ХОДА відвідала Харківську обласну клінічну лікарню. Вона поспілкувалася з колективом закладу та ознайомилася з результатами проведених тут відновлювальних робіт.

«Обласна клінічна лікарня - це багатофункціональний медичний заклад. На рік у цих стінах лікують близько 30 тисяч пацієнтів. Тут 25 функціональних відділень, які потребують підтримки – ремонтів та закупівлі нового обладнання. Будемо й надалі укріплювати лікарню обладнанням - закупати нове, сучасне, якісне, щоб тут проводили нормальну діагностику. І, звичайно ж, продовжимо ремонти: і в кардіовідділенні, у відділенні хірургії, будемо утеплювати та робити роботи щодо фасаду. Сподіваюся, що й надалі в нас вистачить обласних фінансових можливостей, а також долучатимемо до співпраці міжнародні організації», - сказала голова ХОДА.

В.о. генерального директора КНП «Обласна клінічна лікарня» Володимир Ярош повідомив, що зараз під реконструкцією знаходиться кілька корпусів закладу. В офтальмологічному вже замінили покрівлю, систему опалення та вікна й проводять роботи на 1-му й 3-му поверхах. У хірургічному корпусі реконструюють приймальне відділення та приміщення, де знаходиться рентгенівське обладнання. У поліклінічному корпусі ремонт завершено на трьох поверхах, залишилися невеликі роботи в холі. Щодо центрального корпусу ОКЛ, то тут практично завершили ремонт на 8-му поверсі (у травматології та ревматології), продовжують роботи в хірургічному та кардіологічному відділеннях.

«У кардіологічному відділенні ми хочемо зробити спеціальну кардіологічну інфарктну реанімацію. З моніторингом, апаратурою, що стежить, навісним обладнанням на ліжках тощо», - розповів Володимир Ярош. Він додав: «У таких масштабах роботи в лікарні ніколи не проводилися».

Юлія Світлична наголосила, що розвиток гуманітарної сфери в області визначений пріоритетом на найближчі роки.

«Обласна стратегія сформована таким чином, щоб охопити ремонтами та привести в нормальний стан усю медичну сферу. 73 об'єкти охорони здоров’я будуть цього року під реконструкцією та ремонтами. Ми продовжуватимемо будувати нові сільські амбулаторії, закупатимемо нове обладнання. Продовжимо будівництво нового онкологічного комплексу. Під час минулої сесії обласної ради виділили для цього фінансування, зараз проходять тендерні процедури», - відзначила керівник області.

Під час відвідання ОКЛ Юлія Світлична передала державну нагороду завідувачу відділення регіонального перинатального центру лікарні Роману Сафонову (він отримав звання «Заслужений лікар України»). Також керівник області вручила співробітникам обласної лікарні відзнаки ХОДА.

Більше фото

Фото

Теги: світлична ремонт обласна лікарня окб державна нагорода

Версія для друку Поділиться:


Вверх