ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

У Пісочині побудували спортивний майданчик зі штучним покриттям для міні-футболу

19 липня 2018 | 09:34

Міні-футбольне поле розташоване поруч із Пісочинською ЗОШ, де до цього не було майданчика для занять спортом.

Тренуватися та проводити змагання тут будуть не тільки учні школи, а й спортсмени зі всього району.

У відкритті міні-футбольного майданчика взяв участь перший заступник голови ХОДА Марк Беккер, який 18 липня відвідав Харківський район з робочою поїздкою.

Він привітав учасників заходу від імені голови ХОДА Юлії Світличної, побажавши юним футболістам перемог та великих спортивних досягнень.

«Будівництво сучасних спортивних об’єктів відкриває нові можливості для наших дітей. Керівник області Юлія Світлична приділяє особливу увагу цьому питанню. Протягом останніх років в області з’явилися великі фізкультурно-оздоровчі комплекси - у Вовчанську, Первомайському та Пісочині. Сьогодні будуються такі ж ФОКи у Золочеві та  Краснограді. Крім того, за ініціативи Юлії Світличної у кожному районі з’являються майданчики для міні-футболу. Робимо все, щоб спорт був доступним для всіх юних жителів Харківщини», - сказав перший заступник голови ХОДА.

Він зазначив, що стрімкий розвиток спортивної інфраструктури, як і всієї гуманітарної сфери області, - результат успішної реалізації реформи децентралізації, ініційованої Президентом Петром Порошенком.

«Завдяки децентралізації місцеві бюджети мають додаткові кошти та можуть спрямовувати їх на освіту, медицину, спорт, культуру - на всі ті об’єкти, які потрібні громаді», - підкреслив Марк Беккер.

У ході відкриття майданчика він передав юним спортсменам Харківського району м’яч з автографами футболістів збірної України та комплекти форми.

Після урочистого відкриття поля на ньому відбувся районний турнір серед учнів 6-7 класів. У змаганнях взяли участь команди «Пісочин - 1», «Пісочин - 2», «Сніжкове» та «Бабаї».

Фото

Теги: беккер пісочин

Версія для друку Поділиться:


Вверх