ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

У Пісочинському ФОКу проводять оздоблювальні роботи

31 жовтня 2017 | 13:13

Будівельники розраховують здати об'єкт до кінця 2017 року.

Фізкультурно-оздоровчий комплекс у селищі Пісочин стане базою для занять юних спортсменів з місцевої ДЮСШ, у якій займаються близько 640 осіб. Тут працюватимуть секції футболу та міні-футболу, волейболу, бадмінтону, боксу, карате й самбо. Також проводитимуть тренування в ФОКу дві пісочинські дорослі футбольні команди й одна волейбольна. Для всіх охочих тримати себе в формі обладнають тренажерну залу.

«Актуальність цього проекту для Харківського району та селища Пісочин дуже велика, - каже заступник голови Харківської РДА Оксана Малишева. - З усіх населених пунктів району та й, напевно, і усієї області Пісочин розвивається найбільш активно. У селищі дуже багато молоді. Тільки школярів - близько 2000. Усім цим дітям десь треба займатися фізкультурою та спортом».

Заступник голови РДА пояснила: ідея створення спорткомплексу в селищі зріла давно, але за проект не бралися через брак фінансування.

«Цей проект став можливим тільки завдяки підтримці та особливій опіці керівника Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної», - підкреслила Оксана Малишева.

Завдяки підтримці керівника області проект отримав фінансування з державного бюджету. Загальна вартість робіт - близько 19 млн грн.

«Будівництво вже на завершальній стадії. Повним ходом йдуть оздоблювальні роботи, - повідомив представник компанії-генпідрядника Юрій Дергачов. - Робота йде в дві зміни, підведено всі зовнішні інженерні комунікації. На цьому тижні запустимо тепло. Вже укладено 50% плитки, весь гіпсокартон. До 20 листопада ми повинні закінчити всі оздоблювальні роботи та взятися до фарбування. Ще потрібно утеплити зовнішній купол - розраховуємо впоратися до 15 листопада. Після чого залишиться упорядкувати територію».

На даний момент на будівництві ФОКа в Пісочині працює близько 60 осіб. Завершити роботи планують до кінця року.

Фото

Теги: спорт фок пісочин будівництво фізкультура

Версія для друку Поділиться:


Вверх