Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Заощаджені кошти ДФРР спрямують на будівництво ФОК у Пісочині та обласної філармонії

Заощаджені кошти ДФРР спрямують на будівництво ФОК у Пісочині та обласної філармонії

12 вересня в ХОДА відбулося засідання регіональної комісії, що здійснює відбір проектів, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР.

Відкриваючи засідання комісії, заступник голови ХОДА Євгеній Шахненко нагадав, що цього року в Харківській області за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку проходить будівництво 12 об'єктів, на які було виділено 177 млн грн.

«По закінченню будівництва школи в Пісочині, а також у результаті проведення торгів по системі «Prozorro» утворилася економія коштів», - повідомив Євгеній Шахненко.

Так, за даними голови Пісочинської селищної ради Олега Чорнобая, на будівництво школи замість запланованих 78 млн 601 тис. грн було витрачено 73 млн 969 тис.

Також після проведення тендерних процедур та укладення договорів на капітальний ремонт стаціонарного корпусу відділення Ізюмської центральної міської лікарні вдалося заощадити понад 1,3 млн грн.

За рішенням комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР, заощаджені кошти будуть спрямовані на завершення будівництва фізкультурно-оздоровчого комплексу в Пісочині, а також ремонтні роботи в Харківській обласній філармонії.